TV Mazury AirShow 2015 (live)

18.07.2015

Już wiemy jak będzie można odnaleźć transmisję z mazurskich pokazów lotniczych. Odbiorcy – użytkownicy telewizyjnej sieci kablowe Multimedii zostaną doinformowani wg zwyczajów operatorów tej sieci. Internautom zainteresowanym obejrzenia pokazów lotniczych Mazury AirShow 2015, możemy zasugerować w dniach 1-2.08.2015 wybranie na laptopach, smartfonach, lokalnych telebimach adresu: www.mas2015.pl. Dla posiadających odpowiednią aplikacje podajemy poniżej QR code co ułatwi szczególnie smartfonom wybranie zaplanowanej transmisji Studia TV Mazury AirShow. Aplikację dla użytkowników laptopów i smart fonów skanującą QRcody można pobrać pod linkiem:
www.qr-online.pl/programy.html


7.07.2015

W 2014 roku z inicjatywy Stanisław Tołwińskiego (Prezesa AKJ i organizatora Mazury AirShow) jako pierwsi zabezpieczyliśmy  7 godzin transmisji telewizyjnej pokazów lotniczych, z własnego studia na molo portu Żeglugi Mazurskiej, za pośrednictwem krajowej sieci telewizji kablowej Multimedii oraz na internet (w świat). To zaplanowane w 2014 r. oryginalne wydarzenie był jednak zbyt mało "nagłośnione" i nie tyle osób ile mogłoby oglądać wiedziało o możliwości wykorzystania oferty w kablówkach Multimedii czy  na internecie.

Chcąc umożliwić podziwianie mazurskich pokazów lotniczych, osobom w różnych zakątkach kraju i świata, w tym roku znacznie wcześniej zapowiadamy, że niestrudzony Stanisław Tołwiński wspólnie z MULTIMRDIA SA organizuje pracę w dniach 1-2.08. Studia TV Mazury AirShow, pracującego live z przekazem do sieci krajowej telewizji kablowej oraz w internecie.
To oznacza, że w dniach 1 i 2 sierpnia będzie możliwe obejrzenie specjalnego programu TV Mazury AirShow nawet na smartfonach i laptopach.
Planujemy  7 godzin transmisji pokazów lotniczych ( w sobotę w godzinach 12.00 -14.00 i 16.00 -18.00 a w niedzielę 11.00 -14.00) z komentarzem Tadeusza Sznuka ale i kilka godzin rozmów z pilotami, wywiadów z ciekawymi gośćmi pokazów, prezentacji samolotów i ciekawostek krainy wielkich jezior mazurskich oraz specjalnie przygotowane filmy lotnicze.

Po ostatecznym dopracowaniu szczegółów przygotowywanej emisji TV Mazury AirShow z pokazów lotniczych, podamy dokładne informacje jak odszukać transmisje w sieci MULTIMEDII i na internecie. Dla zainteresowanych portali (gotowych współpracować z organizatorami Mazury AirShow 2015, umożliwimy (udostępnimy) retransmisje do swoich stałych odbiorców w sieci.


strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt