Refleksje, oceny i podziękowania
po "Mazury AirShow 2011" !

Korespondencja z załogą latającego jachtu Sikorsky S-38

List Joanny Zimmermann

List Stefana Wekera, Dyrektora Operacji Lotniczych Mazury Airshow 2011

List Larsa Cedwall'a, lidera przylotu DC-3 Dakota (Szwecja)

 

Dziękujemy ... za wsparcie „Mazury AirShow 2011” !!!

Minęło kilka dni od „Mazury AirShow 2011” - imprezy zauważonej w krajowych mediach ale i w międzynarodowym środowisku lotniczym. Imprezy wysoko ocenianej i takiej która powinna dawać nam wszystkim satysfakcję oraz powód do dumy mieszkańcom miasta i gminy Giżycko jak również przyjaciołom Krainy Wielkich Jezior Mazurskich.
Jedyne tego typu (w scenerii lotniczo-wodniackiej) w Europie pokazy lotnicze „Mazury AirShow 2011” mogły być zrealizowane tylko dzięki zaangażowaniu i pracy wielu wolontariuszy, oczywiście przy licznym wsparciu samorządu województwa, instytucji miasta oraz gminy Giżycko. Mając w pamięci wdzięczność za istotne wsparcie organizatorów, w tym szczególnie pragniemy podziękować Panu Marszałkowi Jackowi Protasowi i Samorządowi Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Pani Burmistrz Jolancie Piotrowskiej i władzom samorządowym Miasta Giżycko, Panu Wójtowi Andrzejowi Sierońskiemu i władzom Gminy Giżycko oraz Panu Sławomirowi Jarosikowi Wójtowi - Gminy Kętrzyn jak i dla Starostwa Powiatowego w Giżycku. Bardzo serdeczne słowa podziękowania należą się również dla wielu naszych lokalnych partnerów w bieżącej realizacji pokazów lotniczych w tym szczególnie dla: Mazurskiego WOPR-u, Straży Miejskiej, MOSiR-u, GCK-u, KPPSP w Giżycku, KPP, OSP w Spytkowie, firmom: GZK w Bystrem, ADAMS – Adam Dzięcioł oraz Biłas i Synowie. Dziękujemy również za zrozumienie naszych intencji i życzliwe wsparcie przygotowania pokazów w scenerii wodniackiej Urzędowi Żeglugi Śródlądowej w Giżycku oraz RZGW Zlewnia w Giżycku.
Bardzo wysoko sobie cenimy solidarną pomoc - wymierne zaangażowanie się w zabezpieczenie pokoi hotelowych dla uczestników pokazów przez hotele: WODNIK, TAJTY, LAS - EUROPA, WIOSKA TURYSTCZNA w Wilkasach, PTTK w Wilkasach, KOCH w Kętrzynie, MAZURIA i PENSJONAT WILEŃSKI w Mrągowie oraz ZAMEK RYN.
W dowód wdzięczności i uznania, wymienione obiekty hotelowo-turystyczne będziemy konsekwentnie rekomendowali na naszych portalach jako godne polecenia przybywającym na Mazury turystom.
„Mazury AirShow” to międzynarodowy produkt turystyczny,wizytówka Giżycka – Mazur i wydarzenie medialne zauważane w Europie ,dobrze służące promocji zainteresowania Krainą Wielkich Jezior Mazurskich,to nasz wspólny (wspierany przez w.w.) sukces.
Dziękuję wszystkim za wyrozumiałośc,życzliwośc i zauważalną pomoc w wielu bieżących problemach oraz wymierne wsparcie!
Będąc inicjatorem i głównym realizatorem „Mazury AirShow” mam sporo satysfakcji z tego co razem czynimy dla Mazur. To również powinno być powodem do satysfakcji nas Wszystkich!Mieszkańców Mazur i przyjaciół Krainy Wielkich Jezior Mazurskich również!

Stanisław Tołwiński

Prezes AKJ

Mazury (Giżycko – Kętrzyn),10.08.2011 r.


strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt