[ 2010.12.25 ] Święta, Święta ... i po Świętach ..., które upłynęły w prawdziwej zimowej aurze!
Zakończyły się święta Bożego Narodzenia i przed nami jeszcze tylko kilka dni "starego" roku, które każdy z nas pewnie poświęci na finiszowanie z realizacją ważnych spraw osobistych i służbowych zaplanowanych jeszcze przed nadejściem Nowego Roku. Wszystkich przyjaciół aktywności lotniczej zachęcamy do udziału w głosowaniu na Lotnicze Orły 2010. Prezes AKJ zafascynowany znaczeniem rozwoju General Aviation w rozwoju cywilizacyjnym skierował "List otwarty ..." ,który zamieszczamy poniżej z prośbą o jego wzięcie jego intencje pod rozwagę.


Szanowni Państwo! Koleżanki i Koledzy Piloci! Przyjaciele lotniczej aktywności!
Z inicjatywy portalu www.lotniczapolska.pl organizowany jest po raz pierwszy plebiscyt m.in. na Człowieka Roku. W kategorii General Aviation nominowano cztery osoby (takie znakomitości jak: Krzysztof Krawcewicz, Andrzej Osowski, Marek Szufa) oraz w tym również i moją skromną osobę. Niezależnie od mojej osoby (bo przecież nie chodzi o "prywatę"), uważam inicjatywę plebiscytu za istotnie kreatywną dla wzbudzania zainteresowania ludźmi oraz inicjatywami wpierającymi rozwój lotnictwa ogólnego (General Aviation). Piszę niniejszy list by zachęcić do poznania zasad plebiscytu oraz wsparcie jego idei przez udział w internetowym głosowaniu, którego termin upływa z dniem 31 grudnia 2010, na wybranego kandydata w wielu kategoriach. Dla usprawnienia procedury dotarcia do możliwości zagłosowania proszę wybrać: www.lotniczeorly.pl i następnie właściwa zakładkę np. Człowiek Roku oraz następnie General Aviation.
Jeżeli znajdziecie chwilę czasu by zapoznać się z inicjatywa plebiscytu i zagłosujecie na wybranego kandydata będziemy (moi nominowani koledzy i ja oraz organizator plebiscytu) wdzięczni za Wasze konkretne wsparcie myślę ciekawej inicjatywy intrygującej środowisko lotnicze.
Wszystkich bardzo serdecznie pozdrawiam z okazji zbliżającego się Nowego Roku oraz życzę "wysokich lotów", wielu okazji do pogodnych i radosnych chwil, wytrwałości w realizacji zamierzeń osobistych i ... oraz zdrowia,zdrowia ... bo gdy ono dopisze,wszystko inne będzie łatwiej osiągnąć!!!

Z wyrazami szacunku,
Stanisław Tołwiński


strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt