[ 2008.02.11 ] Pamięci Dwudziestu Orłów Sił Powietrznych

"Pamięci 20 Orłów Sił Powietrznych uczestniczących w katastrofie lotniczej samolotu C-295 dedykujemy na stronie naszego lotniska dwie okolicznościowe prezentacje podpisując się pod nimi z całego serca."

W imieniu Aeroklubu Krainy Jezior


       Stanisław Tołwiński
                  Prezes AKJ

 

 

 

 

 

 

        "Orłów dwudziestu"                                                    "Eskadra"

Aby obejrzeć powyższe prezentacje należy kliknąć na obrazek lub tytuł prezentacji.

 


 

Pan
gen. broni Andrzej BŁASIK
Dowódca Sił Powietrznych

Szanowny Panie Generale,

        Wobec niezwykłej tragedii w konsekwencji katastrofy samolotu CASA, w której dnia 23 stycznia zginęła elita dowódcza Sił Powietrznych – na ręce Pana Generała jako Dowódcy Sił Powietrznych i przełożonego uczestników katastrofy składam szczere kondolencje.
        Mając świadomość wielkiej straty dla Sił Powietrznych z powodu dramatu służbowego jak i ludzkiego, proszę przyjąć wyrazy szczerego współczucia całej kadrze dowódczej i oficerskiej wyjątkowo przyjaznego nam lotnictwa wojskowego.
        Mając wielką pokorę i będąc w stanie nieskrywanego żalu z powodu tej tragedii, prosimy o przekazanie w stosownym momencie rodzinom i najbliższym nasze – Aeroklubu Krainy Jezior wyrazy szczerego współczucia i łączności w ich bólu z powodu niespodziewanego dla wielu ludzi dramatu.
        Panie Generale! Pragniemy zapewnić, że w naszych sercach pamięć o ofiarach tej tragedii będzie miała trwałe miejsce i nieskrywany szacunek

Z wyrazami szacunku,

 Stanisław Tołwiński
      Prezes AKJ

Kętrzyn, 24 stycznia 2008
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt