[ 2008.07.01 ] Promocja Warmii i Mazur na V Małopolskim Pikniku Lotniczym

W dniach 28-29 czerwca br. ekipa Aeroklubu Krainy Jezior i Departamentu Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego uczestniczyła w kolejnym już wspaniałym pikniku lotniczym organizowanym przez Muzeum Lotnictwa w Krakowie. Z tej okazji pobyt w starej stolicy Polski został zaplanowany i zrealizowany jako bardzo efektowna promocja Warmii i Mazur wśród kilkudziesięciotysięcznej rzeszy obserwatorów pikniku lotniczego.

Piknik był imponujący programowo, wspaniała atmosfera i wielki kunszt pilotów – to wszystko razem jest powodem by pogratulować i podziękować głównemu organizatorowi – Dyrektorowi Muzeum Lotnictwa Panu Krzysztofowi Radwanowi.
Specjalny namiot z napisem Warmia i Mazury oraz lotnisko Kętrzyn Wilamowo był również w centrum uwagi publiczności. Materiały promujące atuty Warmii i Mazur „szły” jak „ciepłe bułeczki” tak, że w pewnym momencie zaczęło ich brakować.


Z perspektywy tego symbolicznego „desantu” Warmii i Mazur, tym razem w kręgi publiczności małopolskiej należy potwierdzić, że pomysł Dyrektora Stanisława Harajdy, latającego stoiska promującego nasz region z wykorzystaniem specjalnego samolotu Aeroklubu Krainy Jezior jest trafiony w „10-tkę”! Panu dyrektorowi gratulujemy inwencji i życzymy dalszych ciekawych projektów aktywności Warmii i Mazur.

 

 

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA relacji z tego wydarzenia emitowanej w TVP OLSZTYN.

strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt