[ 2011.11.21 ] Plebiscyt ... Lotnicze Orły 2011! Głosujemy na http://lotniczeorly.pl/. Zapraszamy do aktywnego udziału!!!

Od 15 listopada www.lotniczapolska.pl zainicjowała już po raz drugi głosowanie internautów w Plebiscycie "Lotnicze Orły 2011". To bardzo ciekawa forma wyzwalania w środowisku lotniczym ale i u wielu sympatyków przestworzy-lotniczych przyjaciół, pewnych refleksji jak i pozytywnych emocji na rzecz różnych podniebnych wydarzeń, wspaniałych-podziwianych pilotów czy osób prawnych (firm, stowarzyszeń) znakomicie służących wsparciu rozwoju lotnictwa. W tym roku, tytuł Lotniczego Orła zostanie przyznany aż w 13 kategoriach, z czego tytuł Człowiek Roku w podziale na lotnicze dyscypliny. Podobnie, jak w pierwszej edycji Plebiscytu, tak i teraz nagrody zostaną przyznane przez Internautów.

Sympatykom jedynym tego typu w Europie pokazom – realizowanym w scenerii lotniczo-wodniackiej, w Giżycku nad jeziorem Niegocin a znanym w Europie jako "Mazury AirShow" oraz przyjaciołom Aeroklubu Krainy Jezior, z radością komunikujemy, ze zostaliśmy nominowani do rywalizacji o tytuł Lotniczego Orła w 2 kategoriach.

"Mazury AirShow" zostały nominowane w kategorii "Lotnicza Impreza Roku" a Aeroklub Krainy Jezior w kategorii "Promotor Roku". To niewątpliwie daje nam sporo satysfakcji za wielki wysiłek realizacji podejmowanych zadań promujących lotnictwo, mimo braku środków finansowych oraz przy pełnym wolontariacie przygotowania i przeprowadzenia lotniczych wydarzeń.

Gratulujemy naszym konkurentom mimo trochę nieporównywalnego zestawienia kandydatów do tytułu, "sportu ... zawodowego (Air Show Radom – biletowane i z profesjonalnym zapleczem Sił Powietrznych) i amatorskiego (Mazury AirShow – gdzie wstęp wolny a kadrą wolontariusze)" oraz biznesu i stowarzyszenia "non profit" jakim jest Aeroklub Krainy Jezior – utrzymywany prywatnymi środkami m.in. rodziny Prezesa AKJ.

Mimo takiej (nieporównywalnej) sytuacji chcemy zaprosić (zmobilizować) wszystkich sympatyków i przyjaciół do zmierzenia się z poważną konkurencją w tegorocznym PlebiscycieA więc do Plebiscytu przystępujemy z wiarą w sprawiedliwą-wyważoną ocenę, i wszystkich zapraszamy do głosowania. Po wybraniu adresu http://lotniczeorly.pl/ możemy głosować w 13 kategoriach a szczególnie rekomendujemy uwadze kategorie: "Impreza Lotnicza Roku" i "Promotor Roku". Głos można oddawać co 24 godzin. Będziemy wdzięczni za Wasz/Państwa udział w Plebiscycie, poświęcony czas oraz wsparcie naszych kandydatów (Mazury AirShow oraz AKJ), aktywnym udziałem w głosowaniu.

Zarząd AKJ
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt