[ 2010.01.17 ] KURS TEORETYCZNY - SZKOLENIE LOTNICZE
Rozpoczynamy zapisy (nabór) na teoretyczne szkolenie lotnicze do licencji pilota turystycznego PPL(A) oraz na świadectwo kwalifikacji pilota samolotu ultralekkiego UAP. Szkolenie teoretyczne prowadzone przez Ośrodek szkolenia Lotniczego TARGOR FIGHT CLUB na podstawie porozumienia z Aeroklubem Krainy Jezior będzie odbywało się w soboty i niedzielę. Pierwsze – inaugurujące zajęcia odbędą się w Giżycku dnia 6 marca br i rozpoczną się o godzinie 10 00. Osoby zgłoszone na kurs i zakwalifikowane po spełnieniu warunków formalnych zostaną powiadomione indywidualnie o planowanym harmonogramie zajęć szkoleniowych kursu teoretycznego. Z uczestnikami szkolenia zostaną zawarte indywidualne umowy, co w sposób jednoznaczny określi zasady wzajemnych zobowiązań i uprawnień stron procesu szkolenia.

Zainteresowani (miast i powiatów: Ełk, Giżycko, Gołdap, Mrągowo, Kętrzyn, Pisz i Węgorzewo) zapisaniem się na lotnicze szkolenie teoretyczne więcej informacji mogą uzyskać kierując swoje zapytania i wstępne zgłoszenia na e-mail: lotnisko@lotniskoketrzyn.pl Zapisy na kurs prowadzi oraz funkcję sekretarza zaplanowanego szkolenia będzie pełniła Justyna Szypulewska Tel. 512 926 363.

Osoby które rozwiną w swojej miejscowości promocję powyższego szkolenia i będą mogły wykazać się zarekomendowaniem minimum 3 zapisanych kursantów, otrzymają od Aeroklubu Krainy Jezior specjalny kupon/talon na lot widokowy. Zachęcamy do szkolenia i poinformowania przyjaciół lub znajomych o rozpoczęciu naboru do szkolenia.

Do zobaczenia na szkoleniu!


strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt