[ 2012.01.01 ] Witamy Nowy, 2012 Rok!!!

Pozdrawiamy noworocznie wszystkich naszych Przyjaciół, życzymy samych sukcesów i mnóstwo okoliczności do zasłużonej radości! W tym oczywiście z lotniczych wizyt na Mazurach, lotnisku Wilamowo i "Mazury AirShow 2012"!

Jak już mowa o nowym roku i naszych przyjaciołach, to warto się pochwalić miłą niespodzianką od Toma Schrade (właściciela i pilota S-38 Sikorsky) z którym zaprzyjaźniliśmy się podczas Mazury AirShow 2011. Tom pamiętając o miłym pobycie na Mazurach, w Majątku Wajsznory i na naszym lotnisku, wraz życzeniami przysłał z Filipin przepiękny model S-38 Sikorsky, który prezentujemy (z każdej strony) po małej sesji fotograficznej.


Tom zapowiadając mailem przesłanie modelu napisał również "... mam nadzieję, że ... wszyscy wspaniali ludzie w Aeroklubie będą mieli Wesołe Święta i Wspaniały Nowego Rok. Mam również album ze zdjęciami, który wyślę ze Stanów zaraz po Nowym Roku. Mam nadzieję, że wrócę do Was w przyszłym roku. Sikorsky obecnie znajduje się w Welzow Niemcy i mam zamiar dostarczyć go na pokazy lotnicze w Europie latem w przyszłym roku. Jak na razie nie mam planów by powrócić do Stanów.... przynajmniej jeszcze nie teraz."

Oczywiście Tom i załoga latającego jachtu odkrywców S-38 Sikorsky zawsze będzie mile widziana, może liczyć na naszą przyjaźń, gościnność w Majątku Wajsznory i aplauz publiczności podczas Mazury AirShow 2012. Drogi Tom! Będziemy czekali na Ciebie, na Sally - Twoją uroczą towarzyszkę podróży i Remigtona (pieska pokładowego), mimo że mnie nie polubił.

Stanisław Tołwiński
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt