[ 2012.03.03 ] Nadzieja na ... nowe laury Aeroklubu Krainy Jezior !

Nasz Aeroklub otrzymał miły mail o treści ... " Nawiązując do naszej piątkowej rozmowy telefonicznej ... oficjalnie potwierdzam, że znaleźliście się Państwo w gronie trzech projektów nominowanych w ramach kategorii "Turystyka transgraniczna i międzynarodowa". W sumie do Konkursu zgłosiło się ok. 280 projektów, z czego nominowanych do nagród głównych w 7 kategoriach jest 21 projektów, w tym także Państwa. Gratuluję! Zapraszamy 1 marca 2012 r. na godz. 11.30 do GOLDEN FLOOR ATRIUM, na ul. Al. Jana Pawła II 27 w Warszawie (III piętro, sala A)... bardzo proszę o przygotowanie 15-20 minutowej prezentacji Państwa projektu nominowanego, tj. "Inauguracja Transgranicznej turystyki Lotniczej. Forma prezentacji dowolna (np. multimedialna). Następnie odbędzie się rozmowa z Kapitułą konkursową. Całość spotkania z Państwem powinno trwać pół godziny". Biuro Konkursu "Polska Pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich".

O co chodzi w tej informacji? Zgłosiliśmy nasz nowatorski projekt " Inauguracja ... Turystyki Lotniczej" do Konkursu "Polska Pięknieje …" w kategorii turystyka transgraniczna i międzynarodowa. Regulamin konkursu udostępniamy zainteresowanym.Jak z powyższego maila wynika, nasze zgłoszenie spotkało się z zainteresowaniem organizatorów Konkursu, bo nominowano (wśród jeszcze 2 innych w tej kategorii) projekt do bezpośredniej możliwości prezentacji osobistej przed Kapitułą Konkursową. To już niezwykle znaczący sukces i bardzo nas ucieszył!

Przed obliczem wieloosobowej Kapituły Konkursu stawiłem się osobiście i zaprezentowałem wszystko co jest powodem do naszej satysfakcji z powodu oryginalnego pomysłu na turystykę lotniczą. Przygotowany i zrealizowany (w ramach nominowanego do finału konkursu projekt) - zamysł niezwykle udanych międzynarodowych rajdów po lotniskach Warmii i Mazur oraz Litwy może również doczekać się dalszej szczególnej nobilitacji w ramach Konkursu Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich. Ale o tym dowiemy się dopiero 10 maja w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego podczas gali towarzyszącej V Forum Funduszy Europejskich.

Życząc naszym finałowym konkurentom życzliwej oceny Kapituły Konkursu ... oczywiście osobiście liczymy na docenienie unikalności zgłoszonego przez AKJ do konkursu projektu.

Stanisław Tołwiński

 

Regulamin V Edycji Konkursu "Polska Pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich"
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt