[ 2012.03.29 ] INAUGURACJA TRANSGRANICZNEJ TURYSTYKI LOTNICZEJ CORAZ BLIŻEJ SZANSY ZOSTANIA JEDNYM Z 7 CUDÓW FUNDUSZY EUROPEJSKICH!!!

Jak już informowaliśmy na początku marca w aktualnościach www.lotniskoketrzyn.pl, nasz projekt "Inauguracja Transgranicznej Turystyki Lotniczej" który był realizowany w 2010/2011 roku a jego kontynuacją są corocznie organizowane Rajdy (po lotniskach Warmii i Mazur w czerwcu oraz po lotniskach Litwy we wrześniu), został nominowany do ścisłego finału w konkursie "Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich" w kategorii Turystyka Transgraniczna i Międzynarodowa. Jest to dla nas nie lada wyróżnienie ale oczywiście będziemy walczyć o najwyższe wyróżnienie, o statuetkę Ministerstwa Rozwoju Regionalnego.
Czekając do 10 maja na oficjalne ogłoszenie końcowych wyników konkursu, zwracamy się z prośbą do przyjaciół i miłośników lotnictwa, pilotów oraz wszystkich zainteresowanych by wsparli nasz projekt w internetowym plebiscycie oddając swój cenny głos na nasz projekt. Jest to jedyny projekt lotniczy zakwalifikowany do ścisłego finału w konkursie.

Wystarczy wejść w poniższy link kliknąć "GŁOSUJ" w nasz projekt oraz podać swój adres mailowy... Głos liczy się dopiero po ...potwierdzeniu go na maila...
http://www.polskapieknieje.gov.pl/projekt/turystyka_lotnicza_ak

... Z Państwa/Waszej strony to może być niewielki i niezbyt absorbujący gest, a nam możecie pomóc w osiągnięciu celu i ogromnej satysfakcji z tego co robimy dla promocji lotnictwa i turystyki lotniczej...


Swój głos ( 1 raz z każdego adresu mailowego) można oddać tylko do 20 kwietnia dlatego prosimy o oddanie głosu bez zbędnej zwłoki a może i zachęcenie swoich znajomych!!!


Będziemy wdzięczni za wsparcie naszych zapracowanych (wysiłkiem wielu osób) aspiracji i każdy oddany głos poparcia lotniczego projektu!


Zarząd AKJ
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt