[ 2012.04.01 ] "Lotniczy Orzeł 2011" ... już w Aeroklubie Krainy Jezior !!!

W sobotni wieczór 31 marca Klub Skwer na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie wypełnił się znakomitościami różnych aktywności lotniczego środowiska. Wszyscy wieczorowo przysposobieni stawili się na zaproszenie portalu www.lotniczapolska.pl , organizatora już drugiego plebiscytu Lotnicze Orły. Skład przybywających gości i eleganckie panie towarzyszące osobistościom lotniczym zapowiadały finałowy wieczór Gali "Lotnicze Orły 2011", jako ostatni akcent internetowego plebiscytu w 33 kategoriach.

Nasza impreza "Mazury AirShow 2011" była wraz z Air Show Radom nominowana w kategorii Impreza Lotnicza Roku. Internauci swoim głosowaniem zdecydowali powierzenie Lotniczego Orła w tej kategorii pokazom lotniczym Sił Powietrznych pn. Air Show Radom. Wszystkim twórcom tej imprezy a szczególnie Dowództwu Sił Powietrznych szczerze gratulujemy!

Natomiast Aeroklub Krainy Jezior zauważony jako skuteczny inicjator promowania możliwości lotniczych Warmii i Mazur oraz nowej inicjatywy uprawiania turystyki lotniczej, był nominowany w kategorii Promotor Roku. W tej kategorii internauci odnieśli się z uznaniem dla naszych osiągnięć i na AKJ oddano 52,9% głosów wskazują nasz Aeroklub jako Promotora Roku godnego "Lotniczego Orła 2011".

Wspierany osobą Tadeusza Sznuka i Aleksandra Dmowskiego, reprezentowałem Aeroklub Krainy Jezior na finałowej Gali. Przebieg Gali z pewnością zostanie zrelacjonowany na portalu www.lotniczapolska.pl więc nie będziemy konkurowali. Był miło!

"Lotniczy Orzeł 2011" w kategorii Promotor Roku został wręczony na moje ręce. Odbierając statuetkę "Lotniczego Orła 2011" podziękowałem w imieniu AKJ wszystkim inicjatorom nominowania oraz internetowego głosowania za uznanie naszego (wielu społeczników AKJ) wymiernego dorobku. Również zamieszczając niniejszą aktualność na naszym portalu, dziękujemy przyjaciołom AKJ oraz partnerom naszych inicjatyw za liczne dowody wparcia.

Teraz mamy nadzieję (oby nie płonną), że władze Warmii i Mazur docenią nasz wkład w inicjatywy promujące region i ideę pn."Lotnicze Mazury".

Stanisław Tołwiński

 

Promotor roku Aeroklub Krainy Jezior Lotnicze Orły 2011 - YouTube
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt