[ 2012.12.22 ] "Roboczy ...Śledzik" ...na lotnisku Kętrzyn Wilamowo!

Często w doniesieniach z życia sfer rządowych czy dyplomatycznych dochodzą nas medialne informacje o "roboczym śniadaniu", "roboczym lunchu" czy w każdą sobotę politycznym "śniadaniu w Trójce". Więc śpieszę "donieść" o odbyciu w Tawernie Awiatorów lotniska Kętrzyn Wilamowo "roboczego śledzika" najbardziej zaangażowanych działaczy - wolontariuszy wspierających organizacje "Mazury AirShow".

"Śledzik" - bo nawiązując do sprawdzonej przez lata pewnej tradycji przedświątecznej! W pierwszej części śledziowego spotkania była okazja do pewnego podsumowania roku naszych lotniczych inicjatyw oraz podziękowań jak również życzeń świątecznych i noworocznych od Zarządów Aeroklubu Krainy Jezior oraz Aeroklubu Krainy Mazur (związanego w2012 roku) oraz kalendarze "Lotnicze Mazury 2013" . Były również trochę wcześniejsze akcenty skierowane do Ewy W. i Adama D. - wigilijnych solenizantów.

"Roboczy" - bo był to pracowity (przynajmniej dla niektórych) długiiii? wieczór, spontanicznie i bardzo skutecznie (szczególnie w końcowej fazie) integrujący do pełnej konsolidacji zgromadzonej ekipy przed "Mazury AirShow 2013".

Ta robocza, śledzikowa biesiada odbyła się wczoraj (21.12.12 r. od 17-tej), w piątkowy wieczór i zakończyła się jeszcze tego samego dnia serdecznymi uściskami, indywidualnymi życzeniami oraz szczęśliwymi (mimo zasp oraz poważnego mrozu) i w nienagannym "pionie" powrotami do domowych pieleszy.

Warto również wspomnieć że "śledzika" i nie tylko, przygotowało lotniskowe "żeńskie komando" (t.zn: Iwona D i Ania P.) - znane wszystkim lotniczym załogom odwiedzającym Kętrzyn Wilamowo. Stoły się uginały, było wiele propozycji kulinarnych a wszystko smacznie. W imieniu wszystkich biesiadników, Iwonko i Aniu dziękujemy!

Jako uzupełnienie tego informacyjnego tekstu, zamieszczamy poniżej krótką fotorelację obiektywem aparatu Iwony.

Zarząd AKJ & AKM
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt