[ 2013.05.07 ] Przygotowania do "V Międzynarodowego Rajdu po Lotniskach Warmii i Mazur"

Szanowne Koleżanki i Koledzy Piloci!

Stało się już tradycją wiosenna , że Aeroklub Krainy Jezior funkcjonujący na lotnisku Kętrzyn Wilamowo, zaprasza na lotniczą przygodę i atrakcyjny weekend podczas spotkań wspaniałych pilotów w pięknej Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, na wielu lotniskach i w czasie licznych wieczornych akcentów towarzyskich. A więc warto już dziś zaplanować w dniach 30.05-02 czerwca 2013 r.. dłuższy weekend i zgłosić chęć udziału w "V Międzynarodowym Rajdzie po Lotniskach Warmii i Mazur". Samemu, z rodziną czy przyjaciółmi!

Projekt programu Rajdu zostanie zaproponowany w zależności od ilości wstępnie zapowiedzianych załóg i zostanie poddany ocenie pilotów zapowiadających swój przylot na Rajd. Oczywiście jego realizacja w dużej mierze będzie uzależniona od warunków meteorologicznych, naszej wspólnej inwencji oraz atmosfery Rajdu z aktywnym udziałem uczestników Rajdu.

Pamiętając dotychczasowe Rajdy jestem przekonany, że możemy wspólnie spędzić niezapomniany weekend, a uczestników Rajdu zachęcić do kolejnych powrotów na lądowiska i lotniska Warmii i Mazur, by już indywidualnie spędzić z rodziną i znajomymi wolne chwile w ekologicznym otoczeniu z dala od codzienności wielkomiejskich.

Zainteresowanych udziałem w Rajdzie proszę o pilne przesłanie wstępnego zgłoszenia (na adres e-mail: wilamowo@lotniskoketrzyn.pl i dla pewności dotarcia przesłanie również DW s.tolwinski@mazuryairshow.pl) z podaniem nazwiska pilota, ilości osób załogi, typ samolotu i znaki rejestracyjne, terminu i w miarę możliwości godziny przylotu oraz inne informacje (np. jak chcecie zabezpieczyć swoje zakwaterowanie, czy potrzebna jest pomoc w zakwaterowaniu, czy będziecie chcieli wynająć samochód itp.).

Posiadanie zgłoszeń załóg i sprecyzowanych życzeń umożliwi organizatorom lepsze planowanie logistyki Rajdu oraz programów towarzyszących. Może się również zdarzyć okoliczność ograniczenia ilości załóg, stosując się do kolejności zgłoszeń – jeżeli będzie ich zbyt dużo!

Więc jeszcze raz zapraszam w imieniu zarządzających lotniskami/ladowiskami (Kętrzyn Wilamowo,Olsztyn Dajtki,Elbląg,Gryzliny,Babięta,Kikity,Gizycka) i gospodarzy województwa na Rajd, na kilkudniowy towarzysko-rekreacyjny (z odrobiną rywalizacji) pobyt podczas lotniczej penetracji Warmii i Mazurach. Gdyby były potrzebne dodatkowe uzgodnienia lub informacje,będę do dyspozycji pod adresem mailowym s.tolwinski@mazuryairshow.pl lub telefonem +48 501 258 134.

Stanisław Tołwiński
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt