[ 2013.05.20 ] Unikalne pochylnie Kanału Elbląskiego, kajaki na uroczej Krutyni czy żaglowiec Chopin, atrakcjami Rajdu po lotniskach Warmii i Mazur !!!

Już niebawem kolejny wspaniały lotniczy weekend w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich . Tradycyjnie w okresie od święta Bożego Ciała  do niedzieli (w dniach 30 V – 2 VI2013r.)  , odbędzie  się V edycja Międzynarodowego Rajdu po Lotniskach Warmii i Mazur.   Kilkanaście a może nawet kilkadziesiąt, załóg z Polski i z zagranicy będzie miało okazję wspólnie odwiedzić najciekawsze lotniska/lądowiska Warmii i Mazur.
Rozpoczynamy i główną bazą Rajdu … jak zawsze dotychczas … jest/będzie lotnisko Kętrzyn Wilamowo (EPKE).          

               
 W programie, oprócz lotów na kraina pełnych jezior zaplanowaliśmy odwiedzenie zaprzyjaźnionych lotnisk (Kętrzyn Wilamowo, Olsztyn Dajtki, Elbląg, Gryzliny, Babięta, Kikity, Giżycko) jak również  przewidujemy wiele  atrakcji rekreacyjnych takich jak: lądowania na celność, spływ kajakowy uroczą KRUTYNIĄ (
http://www.krutyn.eu/) ,  rejs unikalnymi pochylniami po KANALE ELBLĄSKIM (http://www.zegluga.com.pl/), wieczorne spotkanie integracyjne na żaglowcu  CHOPIN  (http://www.statekchopin.pl/statek/zaglowiec/) itp.
Jesteśmy również otwarci na propozycje  uczestników. Oczywiście dołożymy wszelkich starań , aby już V międzynarodowy Rajd po Lotniskach Warmii i Mazur był nie zapomnianą przygodą – wspaniałym weekendem w krainie Wielkich Jezior Mazurskich.


Wszystkich chętnych do wspólnego uczestnictwa w lotniczo – towarzyskiej przygodzie zapraszamy do zgłaszania się już dziś. Wystarczy przesłać wstępne zgłoszenie (na adres e-mail: wilamowo@lotniskoketrzyn.pl i dla pewności dotarcia przesłanie również  DW   s.tolwinski@mazuryairshow.plz podaniem nazwiska pilota, ilości osób załogi, typ samolotu i znaki rejestracyjne, terminu i w miarę możliwości godziny przylotu oraz inne informacje (np. jak chcecie zabezpieczyć swoje zakwaterowanie, czy potrzebna jest pomoc w zakwaterowaniu, czy będziecie chcieli wynająć samochód itp.).
Dla umożliwienia podjęcia  decyzji w Waszych rodzinach, prezentujemy poniżej kilka zdjęć ilustrujących  możliwości najważniejszych planowanych atrakcji oraz możliwych  wydarzeń.
A więc czekamy na pilne zgłoszenia i liczne przybycie wszystkich miłośników Mazur!


Zarząd AKJ

Mini foto relacja zapowiedzi.

Małe ćwiczenia tężyzny...tym razem... kajakiem po Krutyni

 

 

Chwila relaksu na unikalnych pochylniach Kanału Elbląskiego

Po dziennych zmaganiach lotniczo – turystycznych  … towarzyskie spotkanie … na żaglowcu Chopin

Samoloty rajdu  na odwiedzanych lotniskach
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt