[ 2013.06.02 ] Zakończenie rajdu, czas na pożegnania i podsumowanie.

V Międzynarodowy Rajd po Lotniskach Warmii i Mazur dobiegł końca. Załogi z Polski i Litwy uczestniczące w rajdzie, spędziły kilka miłych dni w Krainie Wielkich Jezior. W trakcie pobytu, uczestnicy mieli okazję podziwiać piękne krajobrazy mazurskiej okolicy,uczestniczyć w rejsie żaglowcem CHOPIN, odwiedzić okoliczne lotniska min. Gryźliny, Kikity, Babięta czy Elbląg. Piloci mogli sprawdzić się w lądowaniu na celność. Organizatorzy przewidzieli także atrakcje wodne: spływ kajakowy przepiękną rzeką Krutynią oraz rejs łodzią po Zalewie Wiślanym. Uczestnicy rajdu zostali bardzo miło przyjmowani przez inne lotniska. W Gryźlinach, na załogi czekała tradycyjnie już,  pyszna zupa szczawiowa z ziemniaczkami, która budzi zachwyt wśród wszystkich mających szansę jej spróbować.

Ostatniego dnia rajdu organizatorzy przygotowali krótki pokaz zdjęć aby wspólnie przypomnieć sobie fantastyczne chwile spędzone w miłym gronie. Na koniec każdy otrzymał pamiątkowy certyfikat uczestnictwa. Załogi opuściły lotnisko w wyśmienitych humorach a organizatorzy mają nadzieję, że powrócą do nas za rok !

W imieniu organizatorów dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy na kolejne imprezy oraz na indywidualne odwiedzanie naszego lotniska.
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt