[ 2013.06.09 ] Aeroklub Krainy Jezior na ... rzecz inicjatyw Charytatywnych!

Rozumiejąc ludzkie problemy, potrzeby wsparcia szczególnie dzieci poszkodowanych przez los, AKJ na miarę swoich możliwości, każdego roku uczestniczy o organizowanych inicjatywach charytatywnych , gromadzących dla poszkodowanych przez los najbardziej potrzebne ... środki finansowe. W tym roku już poparliśmy inicjatywę Gołdapskiej Grupy Wsparcia w formie koncertu charytatywnego na rzecz zgromadzenia środków dla Jowity Karwel - potrzebującej protezy ręki ale i chorej na nowotwór mózgu Julii Król z Giżycka. Sami będąc organizacją potrzebującą wsparcia, nie pozostajemy obojętni na inicjatywy niesienia społecznej pomocy i ... czym możemy tym wspieramy.
A czym możemy? Oczywiście daniem na publiczną licytację 30 minutowego lotu (dla 3 osób) nad Krainą Wielkich Jezior Mazurskich. Asygnaty na powyższe loty prezentujemy w załączeniu.

W dniu 8 czerwca br. na lotnisko Wilamowo stawiła się ekipa szczęśliwców, gotowa na realizację wylicytowanego lotu podczas koncertu charytatywnego zrealizowanego dnia 12 maja w Gołdapi. Poniżej kilka zdjęć potwierdzających realizację społecznego zobowiązania AKJ.
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt