[ 2013.07.26 ] Statek K.I. Gałczyńki z Hotelu Robert’s Port & Mazury AirShow 2013!

Od czasu kiedy mazurskie pokazy lotnicze zostały umiejscowione w Giżycku nad jeziorem Niegocin już pod nazwą Mazury AirShow , zwyczajem stało się wykorzystanie przez honorowych gości i media, statku dla oglądania lotniczych popisów z jego pokładu . W tym roku taką jednostką będzie statek imienia K.I.Gałczyński (imiennik związany z Mazurami a szczególnie z leśniczówka Pranie nad jeziorem Nidzkim), którego armatorem jest Robert Śliwiński – właściciel Hotelu Robert’s Port.

Piękny statek i Pan Robert Śliwiński znakomicie rozumiejący aspekt promocyjny wieloletnich wysiłków organizatorów Mazury AirShow postanowił wesprzeć nas w zabezpieczeniu ważnego elementu podejmowania istotnych dla Mazur gości, wszechmogących przedstawicieli mediów.

Po wizycie w hotelu Roberts Port i na statku, jesteśmy pełni uznania dla działań ale wizji przyszłości.

 

Wobec tego kilka wybranych informacji o możliwościach Hotelu Robert’s Port.

K. I. Gałczyński - największy statek na Mazurach


Dwa tygodnie potrzebne były, aby przebyć trasę statkiem K. I. Gałczyński z Turyngii do Polski, na Mazury. Historyczny niemiecki statek pod nazwą „Saaletal” przez wiele lat pływał rzeką Saalle. Na statku zachowały się oryginalne mosiężne emblematy i tabliczki. Długi na 38 m.,szeroki 6m i wysoki na 5 m posiada na pokładzie restaurację dla 100 osób, dwie kawiarnie dla 80 osób oraz taras widokowy, który pomieści 70 osób. Na statku organizowane są dancingi, bankiety, przyjęcia weselne, a także uroczyste kolacje.

"Pływają po mazurskich jeziorach już 20 lat"


Piękne widoki i świeże powietrze to nie wszystko co oferuje Żegluga Pasażerska Mikołajki - na pokładzie statków można w niekonwencjonalny sposób spędzić urodziny, rocznicę, wesele albo inną ważną okazję, a przy tym zadziwić rodzinę i znajomych. Statki Hotelu Robert’s Port pływają po mazurskich jeziorach od 20 lat. Armatorem floty jest Robert Śliwiński – właściciel Hotelu Robert’s Port. Statki są jego pasją od urodzenia, jest także kolekcjonerem modeli jednostek pływających.

Rejsy po jeziorach - 6 statków dla 730 osób

Rejsy statkiem - wspaniała przygoda. Flota Hotelu Robert’s Port jest jedną z największych i najbardziej komfortowych na Mazurach. Flota Hotelu to
- statek K.I. Gałczyński (największy na Mazurach) dla 250 osób
- statek Mikołajki dla 150 osób
- Szeherezada dla 150 osób
- Kazimierz dla 120 osób
- Sybilla dla 48 osób
- wodna taksówka Angelika dla 12 osób

Panie Robercie! Dziękujemy za Pan gest i zrozumienie nietypowej potrzeby organizatorów lotniczej imprezy.

Zarząd AKJ

 
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt