[ 2013.08.31 ] Głosujemy na Mazury AirShow!!!

Szanowni Państwo! Sympatycy Mazury AirShow! Koleżanki i Koledzy!
 
Zaaferowani najpierw przygotowaniami do Mazury AirShow 2013 a póżniej zamknięciem wielu spraw nie zauważyliśmy nominowania „Mazury AirShow” do finału konkursu „Najlepszy produkt i usługa Warmii i Mazur” w kategorii WYDARZENIA.
 
Organizatorem konkursu jest Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego; Edytor, wydawca "Gazety Olsztyńskiej" i "Dziennika Elbląskiego"; Polskie Radio Olsztyn oraz TVP Olsztyn. Nominowane w konkursie produkty i usługi prezentowane są  w "Gazecie Olsztyńskiej" i "Dzienniku Elbląskim". Spośród nominowanych jury wybierze laureatów i wyróżnionych. Głosowanie trwa do połowy września 2013 r. W  tej elektronicznej sondzie można zagłosować tylko raz dziennie – o co chcemy uprzejmie prosić!
 
Informując wszystkich którzy doceniają wysiłek wielu wolontariuszy Aeroklubu Krainy Jezior ,znaczenie pokazów lotniczych p.n. Mazury AirShow dla promocji lotnictwa oraz Krainy Wielkich Jezior Mazurskich , prosimy o oddawanie swoich głosów poparcia (możliwie każdego dnia - do połowy września) w konkursie „Najlepszy produkt i usługa Warmii i Mazur”,  w kategorii WYDARZENIA, właśnie na Mazury AirShow.
Za Wasz/Państwa trud oraz wyrozumiałość dla naszej prośby, dziękujemy!!!

Linki do głosowania:

http://finanse.wm.pl/163211,Najlepszy-produkt-i-usluga-Warmii-i-Mazur-Zaglosuj.html#axzz2aVu9OAQX 

http://ro.com.pl/glosuj-na-najlepszy-produkt-i-usluge-warmii-i-mazur/

http://www.tvp.pl/olsztyn
 
Z wyrazami szacunku,
W imieniu organizatorów Mazury AirShow 2013

Stanisław Tołwiński 
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt