[ 2013.12.02 ] Unikalny kalendarz "Lotnicze Mazury 2014"...

...już dostępny!

 Stało się  już tradycją, że z  inicjatywy Aeroklubu Krainy Jezior od kilku lat wydawany jest kalendarz "Lotnicze Mazury …".

Bardzo praktyczny, tz rójdzielnym kalendarium, dedykowany  lotniczym Mazurom  został również przygotowany na 2014 rok.
Poszukiwany przez wielu entuzjastów lotnictwa i Mazur  kalendarz „Lotnicze Mazury 2014” już odebraliśmy z drukarni.  A więc natychmiast może być atrakcyjnym prezentem dla Waszej rodziny, współpracowników i przyjaciół "pod choinkę".  

 Jak widać na załączonej ilustracji (poniżej), główka trójdzielnego kalendarza "Lotnicze Mazury 2014" swoim wyrazem utrzymuje się prezentacyjnie  w atmosferze charakterystycznej dla wspierania indywidualnych wyobrażeń właśnie o lotniczej …  Krainie Wielkich Jezior Mazurskich – co od kilku lat jest naszą (AKJ) misją publiczną.

Przekazując informacje o ukazaniu się kalendarza, pragniemy podziękować współautorom naszej  inicjatywy m.in. za możliwość wykorzystania  zdjęć: Aleksandra Dmowskiego, Jarosława Chłopeckiego i Miłosza Rusieckiego, graficznie zaprezentowanych przez Macieja Fronczaka.

W ramach możliwości nowatorskiej promocji samorządu miasta, gminy czy powiatu, rozumiejąc  międzynarodowe znaczenie promocyjne kalendarza "Lotnicze Mazury  2014", pewne symboliczne wsparcie udzieliły władze Miast Ełk i Giżycko, Starostw w Giżycku i Kętrzynie, Gminy Giżycko i Kętrzyn  oraz KTL AOPA Poland co zostało odnotowane zamieszczeniem ich Loga(Herbu) na kalendarzu „Lotnicze Mazury 2014”

Zainteresowani posiadaniem tego unikalnego kalendarza, dla siebie czy na przed świąteczne prezenty, szczegółowe informacje mogą otrzymać w AKJ zwracając się    mailem na adres: wilamowo@lotniskoketrzyn.pl lub telefoniczne na nr 89-752 45 21  ew. +48 503 172 835

Przekazując informacje o wydaniu kalendarza „Lotnicze Mazury 2014", oferujemy jego nabycie i  już dziś zapraszamy na nasze imprezy lotnicze w 2014 roku a realizowane w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich.

Czytelników tej aktualności, wszystkich przyjaciół AKJ oraz naszej wieloletniej i szeroko zakrojonej akcji p.n. "Lotnicze Mazury" serdecznie pozdrawiam!

Stanisław Tołwiński
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt