[ 2013.12.21 ] "Śledzik" na lotnisku Wilamowo!!!

Jak co roku w grudniu z Zarządu AKJ poszedł mailami następujący sygnał , zapraszający członków AKJ i wolontariuszy mazurskich imprez lotniczych.

"Zbliżają się Święta ... i pewnie trzymając się starej tradycji, wypadałoby wspólnie zorganizować "degustacje śledzika" przedświątecznego oraz przełamać się opłatkiem. Po naradzie z naszymi paniami lotniskowymi (Anią P. i Iwoną D.) i Henrykiem Sz, proponujemy niezobowiązujące - przyjacielskie spotkanie członków AKJ , wolontariuszy i naszych przyjaciół, w dniu 20 grudnia o godzinie 17 00, na lotnisku w Tawernie Awiatorów. Warunkiem udziału jest: szczera chęć spotkania, dobry i kompatybilny z innymi nastrój, zorganizowanie dyżurnego kierowcę (pewnie grupowo) oraz wygospodarowanie symbolicznej kwoty wpisowego w wysokości 20 zł od osoby na "łepki śledziowe" i przystawki Anny P. przydatne przy mocniejszych napitkach. Nie wyklucza się możliwości przybycia na ten wspólny wieczór z osobą miłą Waszemu sercu. Proszę więc o możliwie pilne zadeklarowanie udziału, co m.in. Pani Ani pozwoli błysnąć propozycjami na stół biesiadny".

Na wspólne spotkanie przedświąteczne stawiło się 26 osób. To tradycyjne spotkanie odbyło się w atmosferze odrobiny podsumowania efektów dokonań AKJ w 2013 roku (a było się czym pochwalić), szczerych życzeń świątecznych i na Nowy Rok, wręczeniem kalendarzy "Lotnicze Mazury 2014", śpiewanych (przy akompaniamencie Wojtka na gitarze) kolęd oraz koleżeńskiej wymiany poglądów .

Jako ilustracje przebiegu spotkania ( nie tylko przy śledziku) zamieszczamy poniżej kilka reporterskich zdjęć.

Za kilka dni kończymy 2013 rok, rok 15-stej edycji mazurskich pokazów lotniczych, rok m.in. uwieńczony sukcesem otrzymania w konkursie "Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur" głównej nagrody – Statuetki za realizacje "Mazury AirShow" jako najważniejszego wydarzenia regionu. Tak udany dla AKJ rok , to zasługa wielkiej aktywności wielu wolontariuszy ale i wspierających nas przyjaciół z różnych środowisk. Tym wszystkim którzy dołożyli swoją "cegiełkę" do wydarzeń szerzej nazywanych "Lotnicze Mazury" należą się szczere słowa uznania i serdeczne podziękowania.

A więc dziękuję w imieniu Zarządu AKJ i osobiście swoim.
Bez Was Koleżanki i Koledzy nie osiągnęlibyśmy tak wiele i to z coraz bardziej znaczącym uznaniem społecznym.

Dziękując za to "co już", zapraszamy do dalszej współpracy, którą sobie wyjątkowo cenimy ale i wspólnych nowych dokonań.

Z okazji nadchodzącego Nowego Roku 2014 wszystkim członkom AKJ, wolontariuszom, przyjaciołom wspierającym nas materialnie, dziennikarzom z zaprzyjaźnionych mediów, życzymy spełnienia osobistych i zawodowych planów, satysfakcji z dokonań, uznania w najbliższym otoczeniu (bo to znakomicie motywuje do dalszych dokonań) i dużo, dużo zdrówka ...oraz wszelkiej pomyślności!

W imieniu AKJ

Stanisław Tołwiński

 
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt