[ 2010.08.11 ] Mazury AirShow 2010 nową formą promocji Krainy Wielkich Jezior Mazurskich!!!
W dniach 7 i 8 sierpnia na Giżycku skupiało się zainteresowanie mediów i wielotysięcznej rzeszy mieszkańców regionu oraz licznych turystów. Powodem tego zainteresowania były pokazy lotnicze,jedyne tego typu w Europie, od tego roku nazwane "Mazury AirShow". Znakomici piloci, wspaniałe samoloty, sceneria jeziora Niegocin i mnóstwa jachtów na jeziorze razem tworzyły niepowtarzalną atmosferę. Nie nam (organizatorom) oceniać przebieg i efekty Mazury AirShow 2010. Oczywiscie zbieramy uwagi i własne spostrzeżenia by doskonalić przygotowania do następnych tego typu imprez. Każda uwaga od obserwatorów imprezy, przesłana na adres mailowy port@lotniskoketrzyn.pl zostanie doceniona i będzie przedmiotem rozważań w chwili opracowywania końcowego sprawozdania.
Dziękujemy partnerom wspierającym nas materialnie, patronom medialnym, wolontariuszom ekipy organizacyjno-realizacyjnej, pilotom samolotów biorących udział w pokazach jak również instytucjom Miasta Giżycko i stowarzyszeniom (Mazurski WOPR czy OSP) oraz bardzo kulturalnej publiczności. To wszystko razem powodowało że można mieć poczucie nieźle wykonanej pracy. Niezależnie od możliwych uwag,organizatorzy i obserwatorzy Mazury AirShow mają prawo mieć satysfakcję z bezpiecznego przeprowadzenia pokazów przy zachowaniu ich niewątpliwej atrakcyjności.
Otrzymaliśmy wiele listów przed Mazury AirShow ale i napływają obecnie za które serdecznie dziękujemy. Wśród listów na "starcie" Mazury AirShow 2010 otrzymaliśmy od Dowódcy Sił Powietrznych, Dowódcy Wojsk Ladowych, Wojewody Warmińsko-Mazurskiego oraz do Metropolity Warmińskiego. Ich treść publikujemy poniżej!


Mamy jednak świadomość, że najważniejszymi atrakcjami Mazury AirShow były samoloty i znakomici piloci. Więc jeszcze kilkoma zdjęciami przybliżymy obrazy ostatniego lotniczego weekendu na Mazurach, w Giżycku.Jeżeli Państwo macie istotne spostrzeżenia i uwagi, podzielcie się z nami. Dla najciekawszych spostrzeżeń nadesłanych na powyższy mail będziemy mieli atrakcyjne niespodzianki. Zachęcamy do nadesłania reportażu z Mazury AirShow 2010 a napisane poprawnie językowo i ciekawie, zostaną zamieszczone na stronie internetowej, a napisane z zacięciem dziennikarskim zostaną opublikowane w czasopismach lotniczych oraz na łamach patronów medialnych imprezy.

A oto nadesłana mailem opinia o Mazury AirShow 2010:

"Pokazy lotnicze zorganizowane przez Pana, były super !!!
Zmiana formuły to strzał w 10-tkę !!!!!!!!!!!
M Rogowski"

* * *


"Dziękuję za wspaniałą atmosferę jaką stworzyłeś podczas pobytu na Mazury AirShow, polecamy się z dwoma samolotami na pływakach w przyszłym roku.
Pozdrawiam
Robert Biernat"strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt