[ 2014.07.01 ] Trwa rekrutacja WOLONTARIUSZY na Mazury AirShow 2014!!

Masz skończone 18 lat?? Interesujesz się lotnictwem, fotografią, mediami społecznościowymi lub masz jakieś zdolności które mogą się przydać przy organizacji imprezy lotniczej?? Znasz języki obce??? Masz wolny czas i dużo chęci?? A do tego jesteś odpowiedzialny i zorganizowany? Jeśli odpowiedziałeś TAK, to właśnie Ciebie szukamy!! Dołącz do nas już dziś. Zgłoszenia przyjmowane są do 13 lipca

Trwa właśnie rekrutacja wolontariuszy na Mazury AirShow 2014- czyli jedne z największych pokazów lotniczych odbywające się w samym sercu Mazur w pierwszy weekend sierpnia.
Aby aplikować do naszego zespołu wolontariuszy należy do 13 lipca br. wypełnić formularz rekrutacyjny na stronie http://mazuryairshow.pl/dla-wolontariuszy/ Rekrutacja zakończy się w  lipcu br., rozmowami z wybranymi kandydatami a najlepsi będą mogli dołączyć do naszego teamu. Wolontariusze będą odgrywać wielką rolę w tym niecodziennym, jednym z najważniejszych lotniczych wydarzeń 2014r. Na najlepszych czekają niespodzianki.

Szczegółowe informacje jak zostać wolontariuszem znajdują się na stronie www.mazuryairshow.pl w zakładce Dla Wolontariuszy.

 
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt