[ 2014.09.28 ] Giżycki Laur Turystyczny ...za/dla "Mazury AirShow 2014" !!!

Jak się chwalić... to się chwalić! Tym bardziej, że sami jesteśmy przekonani o wielkiej ponadregionalnej atrakcji Mazur jakim są mazurskie pokazy lotnicze, znane pod nazwą "Mazury AirShow". Po nadaniu dla corocznego (od 16-stu lat) wydarzenia jakim są mazurskie pokazy Certyfikatu "Produkt Warmia Mazury" postanowiliśmy pochwalić się również lokalnym wyróżnieniem ale tak samo bardzo ważnym i dla nas cennym!

W dniu 19 września br. podczas uroczystości Wojewódzkich Obchodów Międzynarodowego Dnia Turystyki przebiegających w Ośrodku AZS w Wilkasach k/Giżycka, niespodziewanie dla nas wyróżniono "Mazury AirShow" Giżyckim Laurem Turystycznym w kategorii Event 2014. W zgodnym działaniu Mirosława Drzażdżewskiego -Starosty Giżyckiego, Jolanty Piotrowskiej - Burmistrz Miasta Giżycko i Andrzeja Sierońskiego - Wójta Gminy Giżycko nasza sztandarowa impreza została uhonorowana najważniejszym lokalnym wyróżnieniem. To bardzo miło bo najczęściej i najtrudniej jest być docenionym we własnym środowisku. Dosyć często (może i za często) jest tak, że powiedzenie ... cudze chwalicie a swego nie znacie... dominuje w praktyce dnia codziennego. Nasz to cieszy, że lokalna społeczność oraz władze samorządowe zauważyły atuty promocyjne i walor atrakcji "Mazury AirShow". Jak już wcześniej pisałem, te liczne dowody uznania dla wolontariuszy Mazury AirShow jest pięknym uskrzydleniem motywacji do dalszych działań. A więc dziękujemy za zaszczyty i cenne trofea!!!

Do spotkania podczas "Mazury AirShow 2015" w dniach 1-2.08.2014 r., w Giżycku, nad jeziorem Niegocin i na lotnisku Kętrzyn Wilamowo.

Stanisław Tołwiński
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt