[ 2014.11.25 ] Kalendarz "Lotnicze Mazury 2015" ... można zamawiać!!!

Z inicjatywy Aeroklubu Krainy Jezior został przygotowany do wydania kalendarz "Lotnicze Mazury 2015". Główkę trójdzielnego kalendarza prezentujemy poniżej!

 

Prawda, że oryginalny i dobrze ilustrujący krainę lotniczo-wodniacką. Na pierwszym planie samolot PIPER PA 18 naszych przyjaciół z Niemiec - zakochanych w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Teraz (jeszcze przed uruchomieniem maszyn drukarskich) zbieramy zapotrzebowanie na kalendarz by jak najprecyzyjniej ustalić wielkość nakładu dla drukarni.
Pewne symboliczne wsparcie w ramach swojej promocji ale i rozumiejąc nawet międzynarodowe znaczenie promocyjne kalendarza "Lotnicze Mazury ...", udzieliły lokalne samorządy co zostało odnotowane zamieszczeniem ich Loga(Herbu) na kalendarzu.
Zainteresowani posiadaniem tego unikalnego kalendarza, dla siebie, do firmy, aeroklubu czy na prezenty, szczegółowe informacje mogą otrzymać w AKJ zwracając się mailem na adres:biuro@lotniskoketrzyn.pl lub telefoniczne na nr 89-752 45 21 ew. +48 503 172 816. Przekazując informacje o wydaniu kalendarzu "Lotnicze Mazury ...", zachęcamy do jego zamówienia i już dziś zapraszamy na nasze imprezy lotnicze w sezonie turystyczno-lotniczym 2015 roku a realizowane na lotnisku Kętrzyn Wilamowo oraz w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich.

Myśląc już o czekających nas zadaniach w 2015 roku, wszystkich przyjaciół AKJ oraz naszej szeroko zakrojonej akcji p.n. "Lotnicze Mazury", w tym największych pokazów lotniczych "Mazury AirShow", serdecznie pozdrawiam!

Stanisław Tołwiński

 

 

 

 

 

 
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt