[ 2015.05.15 ] Już niedługo ... Rajd ... po lotniskach Warmii i Mazur!

Aeroklub Krainy Jezior funkcjonujący w pięknej Krainie Wielkich Jezior Mazurskich , już po raz 7-dmy postanowił podzielić się z bracią lotniczych turystów "bogactwem" Regionu, wielością lotnisk i lądowisk oraz urokami turystyki lotniczej w miłym towarzystwie sympatycznych załóg lotniczych.

Ten motyw jest już kolejną inspiracją dla Zarządu AKJ zorganizowania w dniach 4-7 czerwca 2015 r.. "Międzynarodowego Rajdu po Lotniskach Warmii i Mazur".

Jego realizacja w dużej mierze będzie uzależniona od warunków meteorologicznych, naszej wspólnej inwencji oraz atmosfery Rajdu z Waszym aktywnym udziałem. Jestem przekonany, że możemy wspólnie spędzić niezapomniany weekend, a uczestników Rajdu zachęcić do kolejnych powrotów na lądowiska i lotniska Warmii i Mazur, by spędzić z rodziną i znajomymi wolne chwile w ekologicznym otoczeniu z dala od codzienności wielkomiejskich.

Więc jeżeli dysponujecie czasem w dniach od 4 do 7 czerwca, samolot jest sprawny i w Waszej dyspozycji, przylećcie (z rodziną lub przyjaciółmi) na Mazury, do Kętrzyna. Jeżeli nie możecie na cały okres to wygospodarujcie przynajmniej 2 dni. Które? Uzgodnimy by było to najbardziej efektywne i dało się to skoordynować organizacyjnie.

Jeżeli chcielibyście coś zasugerować do ujęcia w programie Rajdu bądź zgłosić swoje sugestie, jestem do dyspozycji pod mailem: wajsznory@lotniskoketrzyn.pl lub akj@lotniskoketrzyn.pl oraz telefonem +48 501-258-134. Chętnie uwzględnimy możliwe do zrealizowania Wasze propozycje.

Zainteresowanych udziałem w Rajdzie proszę o pilne przesłanie wstępnego zgłoszenia z podaniem nazwiska pilota, ilości osób załogi, typ samolotu i znaki rejestracyjne, terminu i w miarę możliwości godziny przylotu oraz inne informacje (np. jak chcecie zabezpieczyć swoje zakwaterowanie, czy potrzebna jest pomoc w zakwaterowaniu, czy będziecie chcieli wynająć samochód itp.). Posiadanie Waszych zgłoszeń i sprecyzowanych życzeń umożliwi organizatorom lepsze planowanie logistyki Rajdu oraz programów towarzyszących. Może się również zdarzyć okoliczność ograniczenia ilości załóg, stosując się do kolejności zgłoszeń – jeżeli będzie ich zbyt dużo!

A więc zapraszam w imieniu swoim i gospodarzy województwa na Rajd, na kilkudniowy towarzysko-rekreacyjny (z odrobiną rywalizacji) pobyt w Krainie Wielkich Jezior.

Wszystkich serdecznie pozdrawiam w przekonaniu spotkania się na Rajdzie.

Do zobaczenia na lotnisku Wilamowo!

Stanisław Tołwiński
Prezes AKJ
Mazury-Wilamowo, 05.05.2015 r.
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt