[ 2015.12.21 ] Tradycyjne spotkania opłatkowe lub jak kto woli ... na śledzika

W wielu środowiskach w drugiej połowie grudnia następuje wyjątkowe ożywienie integracyjne wielością spotkań przyjacielskich, towarzyskich , pracowniczych czy osób z tego samego kręgu zainteresowania. Te przed świąteczne, tradycyjne spotkania na kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia jedni określają jako "opłatkowe" a inni po prostu umawiają się na "śledzika".

Taki zwyczaj konsekwentnie kultywujemy również w Aeroklubie Krainy Jezior na terenie lotniska Kętrzyn Wilamowo ale i w Warszawie ... dla naszych warszawskich przyjaciół.
Od wielu lat wykorzystujemy te tradycyjne spotkania by w gronie członków AKJ, wolontariuszy naszych imprez i sympatyków wspierających aktywnie mazurskie pokazy lotnicze, by w specjalnej oprawie podziękować za wspólne sukcesy i złożyć życzenia świąteczno-noworoczne.

W tym roku pierwsze spotkanie zrealizowaliśmy w nastrojowo przygotowanej Tawernie Awiatorów lotniska Ketrzyn Wilamowo. Już od wejścia, korytarz jak oświetlony pas startowy prowadził przybywających na uroczyste spotkanie gości wprost do Tawerny . A w Tawernie ... świątecznie udekorowane stoły!

Spotykając się już w końcówce roku, oczywiście było przypomnienie o dokonaniach, osiągniętych sukcesach i otrzymanych dowodach uznania. Po ogólnych życzeniach od Zarżadu AKJ, przełamanie sie opłatkiem, życzenia bardziej osobiste oraz lampka szampana za pomyślność nadchodzącego Nowego Roku 2016. A co było dalej ... prezentujemy na poniższych zdjęciach ?

Drugie spotkanie (21.12.20150 z udziałem warszawskich wolontariuszy odbyło się w Warszawie, w miłym miejscu przy Placu Dąbrowskiego. Na zaproszenie Zarządu AKJ wśród wielu obecnych stawili sie m.in. koledzy spadochroniarze z grupy "Sky Magic", reprezentacja pilotów Formacji AT3 Aeroklubu Warszawskiego, kierownicy lotów podczas Mazury AirShow 2015 Podczas spotkania była chwila na złożenie podziękowań za aktywne współdziałanie, na wręczeni zaległych CERTFIKAT-ów uczestnictwa w mazurskich pokazach (dla tych których nie było na zakończeniu) oraz DYPLOM-ów dla współtwórców zabezpieczenia organizacyjnego "Mazury AirShow 2015". A dalej, życzenia ... życzenia ... życzenia i oczywiście lampka szampana za nasze wspólne inicjatywy w nadchodzącym 2016 roku. Jak się okazała po bardzo koleżeńskim spotkaniu w Warszawie, niestety zabrakło dokumentacji foto, z biesiady "śledzikowo-świątecznej". To niedopatrzenie, do naprawienia w przyszłości!

Oczywiście na zakończenie spotkań na lotnisku i w Warszawie, "Mikołaj" wszystkich obdarzał tradycyjnie wydawanym od lat kalendarzem na nowy rok - pn. "Lotnicze Mazury 2016".

Reasumując - Zarząd AKJ bardzo sobie ceni tak liczną obecność na obu spotkaniach ale przy okazji zamieszczania tej aktualności na portalu lotniska , kłaniamy się świątecznie i noworocznie również wszystkim (nieobecnym na spotkaniach) a z nami współpracującym.

Zarząd AKJ
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt