[ 2017.04.14 ] Świątecznie ... do Sympatyków , Przyjaciół i Partnerów pokazów lotniczych pn. "Mazury AirShow" !

Zbliżające się Święta, tym razem Wielkiej Nocy, obligują nas (pewnie nie tylko nas) do pewnych osobistych refleksji i "remanentu" aktualnego stanu rozrzuconego w wiele miejsc grona przyjaciół. Tradycyjną kartkę z życzeniami coraz częściej wypiera internet (swą mocą oddziaływania i wygodą w operowaniu) więc prosimy o wybaczenie, że właśnie w tej formie zwracamy się również szczególnie do współtwórców i przyjaciół Mazury AirShow oraz wszystkich życzliwych nam rodzin.

Przyjmijcie więc od nas z Majątku Wajsznory i lotniska Kętrzyn Wilamowo życzenia radosnych Świąt Wielkanocnych, niech w Waszych sercach wiara, nadzieja, życzliwość i miłość gości. By stały się źródłem wzmacniania , napełniania pokojem i optymizmem na przyszłość. Życzymy również dobrego odpoczynku, kolorowych pisanek, smacznego jajka, zajączka z obfitymi darami, mokrego Śmigusa Dyngusa oraz samych słonecznych (mamy nadzieję), spokojnych i cudownych dni.

Jako kompatybilne życzenia z naszymi osobistymi, poniżej od organizatorów Mazury AirShow 2017 z którymi się w pełni identyfikujemy.

Z wyrazami szacunku i życzliwej przyjaźni!
Barbara i Stanisław Tołwiński
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt