[ 2017.04.25 ] Samolotem na Mazury ... na wypoczynek !!!

Zbliża się wyjątkowo długi okres weekendowej przerwy i tym samym okazja do odpoczynku od niewątpliwie licznych obowiązków  zawodowych. Zaczynając relaks już w piątek 28.04. (po południu), możemy go zakończyć zrelaksowani co najmniej wieczorem w środę 3 maja br. a przy dodatkowych dniach urlopu dopiero 7 maja.

Więc jak ten nadarzający się okres dni wolnych od obowiązków zawodowych  najefektywniej wykorzystać?

Zwracam się więc do  koleżanek i  kolegów pilotów i Zaplanujcie przylot do Kętrzyna (na EPKE) a pomożemy Wam/Waszym załogom zrealizować lotniczy weekend z takimi akcentami rekreacyjno - turystycznymi i towarzyskimi, by Wasz pobyt na Mazurach był wyjątkowo atrakcyjny i niezapomniany.

Żeglowanie po jeziorach, wyprawa kajakami po Krutyni lub Sapinie, treningi w strzelaniu z ostrej broni kulowej (z pistoletu i karabinka Kałasznikow), Rent a Car czy jazdy rowerami zwiedzając atrakcje regionu, to tylko niektóre propozycje.

Jeżeli zechcecie skorzystać z tych pierwszych wolnych od pracy dni majowych na odpoczynek w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, wystarczy zgłosić e-mailem na adres :biuro@lotniskoketrzyn.pl i również DW na adres wajsznory@lotniskoketrzyn.pl swój przylot z informacjami o załodze, planowanym okresie pobytu i Waszych oczekiwaniach.
Niestety ilość załóg, którym chcielibyśmy służyć pomocą organizacyjną, będzie limitowana.

Zapraszam więc na Mazury, lotnisko Kętrzyn Wilamowo i również wieczorne gawędy lotnicze w Majątku Wajsznory!

Stanisław Tołwiński
Prezes AKJ
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt