[ 2010.07.01 ] Głosujemy na Patrona Honorowego "Mazury AirShow 2010" - na Marszałka Bronisława Komorowskiego!!!
W niedzielę finał bardzo ważnych wyborów dla rzeczywistości naszego kraju i obrazu Polski na forum międzynarodowym.
Jednym z kandydatów na Prezydenta jest Marszałek Sejmu RP Pan Bronisław Komorowski.
Znam Marszałka Bronisława Komorowskiego od ponad 20 lat i zawsze byłem pełen uznania, jak również szacunku dla jego osobowości i dokonań. Zawsze aktywnie zaangażowany w sprawy społeczno-publiczne, stabilny w swych obywatelskich i ludzkich postawach, wrażliwy na nieprawości i gotów nieść pomoc każdemu potrzebującemu.
Pamiętam Bronisława Komorowskiego z wielu inicjatyw społecznych, jako Ministra Obrony Narodowej oraz posła wielu kadencji. Wybitny Polak (dla którego sprawy kraju mają najwyższą rangę w życiu), patriota i poszukujący porozumienia w imię najwyższych wartości dla losów kraju i każdego z obywateli.
Patronował - realnie wspierając Aeroklub Krainy Jezior – wielu Międzynarodowym Zlotom Przyjaciół Lotnictwa i Festynom Lotniczym Mazury.
W tym roku, mimo wielu obowiązków, przyjął Patronat Honorowy nad jedyną tego typu imprezą - Mazury AirShow 2010 a która jest finałem kolejnego, już XII Międzynarodowego Zlotu Przyjaciół Lotnictwa.
Wiedząc kogo mamy do wyboru na najwyższy urząd w państwie, ja będę głosował na Bronisława Komorowskiego! Wiem, że mnie,mojej rodziny i Polaków oczekujących godnego pełnienia obowiązków Prezydenta RP nie zawiedzie! Pozostanie uczciwym, zaangażowanym w sprawy kraju takim jakim był przez wszystkie lata, od harcerza do Marszałka Sejmu!
Wierzę Bronisławowi Komorowskiemu i życzę Polsce, aby został wybrany przez Polaków ,Prezydentem RP bo to najlepszy wybór dla przyszłości Polski.

Stanisław Tołwiński
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt