[ 2018.02.18 ] OFERTA REKLAMOWA ...
W MAGAZYNIE "Mazury AirShow"

"Mazury AirShow", w atrakcyjnej szacie graficznej, dwujęzyczny (w j.polskim i angielskim), okolicznościowy magazyn , wydawany w związku z jubileuszem 20-stej edycji największych cywilnych pokazów lotniczych w Polsce. Celem wydawnictwa będzie atrakcyjna prezentacja wybranych samolotów, ciekawych zdarzeń i zespołów lotniczych oraz problemów rozwijającego się lotnictwa XXI wieku, w formie przystępnej dla szerokiego kręgu odbiorców.
Gwarancją poziomu merytorycznego wydawnictwa jest Kolegium Redakcyjne złożone z autorytetów w branży lotniczo–wydawniczej.
Założenia techniczno - wydawnicze prezentują poniższe parametry:
Format: 205x285mm ; kolory: 4+4; objętość: 140 -200 +4 str; papier na środki: kreda silk 80g; papier na okładkę: kreda silk 200g; oprawa: klejona; uszlachetnianie: lakier UV na okładkę ; nakład 10.000 - 15.000 egz.
Nasze okolicznościowe wydawnictwo trafi do szerokiego kręgu pasjonatów lotnictwa, prenumeratorów „Przeglądu Lotniczego” i „Skrzydlatej Polski” , na pokłady samolotów i lotniska, do Posłów i Senatorów, instytucji i firm lotniczych (krajowych i zagranicznych) , Kancelarii Prezydenta RP i Premiera RP, do władz administracyjnych i samorządowych województwa warmińsko – mazurskiego, do najlepszych hoteli Warmii i Mazur oraz w części będzie dostępne także dla uczestników i publiczności mazurskich pokazów lotniczych.
Ten atrakcyjnie zapowiadający się magazyn, który w maju 2018 opuści drukarnie a ze względu na interesującą zawartość ponadczasowych treści , ciekawie opracowanych dla różnych środowisk, ponadto bogato ilustrowany najciekawszymi maszynami i załogami, będzie dla miłośników lotnictwa oczekiwaną , atrakcyjną pozycją wydawniczą.
Takie założenie sprawi, że zawartość długo będzie nadal aktualna i atrakcyjna, co dodatkowo wzmocni zainteresowanie zamieszczanymi reklamami.
Ilość stron na komercyjną promocję jest reglamentowana, w związku z tym proponujemy jak najszybszą rezerwację powierzchni na reklamę: firmy, regionu, miasta, hotelu, oferty produktowej czy też artykułu sponsorowanego.
Ceny w wydawnictwie za wykorzystanie miejsca na reklamę są następujące, wszystkie w wartościach netto:
• Okładka: II – 9.000,00 zł; III -8.000,00 zł; IV – 10.000,00 zł
• Strony wewnętrzne: cała strona – 7.000,00 zł; ½ strony – 4.000,00 zł
• Art. sponsorowany : 1 str.A4 – 6.000,00 zł; 2 str. A4 – 10.000,00 zł.
Wydawcą tytularno – merytorycznym jest Aeroklub Krainy Jezior ( inicjator i organizator dziewiętnastu zrealizowanych edycji mazurskich pokazów lotniczych) a wydawcą techniczno-ekonomicznym i prawnym partnerem dla reklamodawców będzie, na podstawie udzielonego zlecenia oraz odrębnego pełnomocnictwa, partnerska dla AKJ firma Invest Mazury Sp. z o.o.
Kontakt i składanie zleceń na reklamy: Invest Mazury Sp. z o.o. , ul. Olsztyńska 15 A , 11-500 Giżycko, email: biuro@investmazury.pl oraz DW na adres: s.tolwinski@investmazury.pl

Stanisław Tołwiński
Prezes AKJ
+48 501 258 134
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt