[ 2018.03.25 ] Szanowni Państwo! Sympatycy i partnerzy Mazury AirShow! Przyjaciele Mazur i AKJ!

Zbliżające się Święta Wielkiej Nocy, obligują nas (pewnie nie tylko nas) do pewnych osobistych refleksji i „remanentu” aktualnego stanu rozrzuconego w wiele miejsc grona przyjaciół. Tradycyjną kartkę z życzeniami coraz częściej wypiera internet (swą mocą oddziaływania i wygodą w operowaniu) więc prosimy o wybaczenie , że właśnie w tej formie zwracamy się również do Państwa.

Przyjmijcie więc od nas (z Aeroklubu Krainy Jezior , Lotniska Wilamowo i Majątku Wajsznory) życzenia radosnych Świąt Wielkanocnych, niech w Waszych sercach zagości wiara , nadzieja, życzliwość i miłość .

By te świąteczne dni stały się źródłem wzmacniania , napełniania pokojem i optymizmem na przyszłość. Życzymy również dobrego odpoczynku, kolorowych pisanek , smacznego jajka, zajączka z obfitymi darami , mokrego Śmigusa Dyngusa oraz samych słonecznych (mamy nadzieję), spokojnych i cudownych dni.

Jako kompatybilne życzenia z tym osobistym tekstem , poniżej kierujemy do Państwa również graficzne od organizatorów Mazury AirShow 2018 . Może będą inspiracją do przybycia w dniach 4-5 sierpnia , na mazurskie pokazy, do Giżycka i Kętrzyna ?

Stanisław Tołwiński
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt