[ 2020.06.19 ] Zaproszenie na międzynarodowy ZLOT załóg lotniczych


W tym roku z powodu pandemii  nie  odbędą się mazurskie pokazy lotnicze pn. „Mazury AirShow 2020” , które zawsze stanowiły finałowe wydarzenie Międzynarodowego  Zlotu Przyjaciół  Lotnictwa i Mazur.  Natomiast odbędzie się międzynarodowy ZLOT załóg lotniczych, który  zamierzamy zrealizować  w dniach 5-9 sierpnia 2020 r. , co pozwoli pewne akcenty skoordynować z OPERACJĄ BOYEN – na historycznej twierdzy w Giżycku.


Tym razem XXII Międzynarodowy Zlot Przyjaciół Lotnictwa i Mazur  będzie skoncentrowany wyłącznie na wielką przygodę oraz na  wyjątkowo atrakcyjny i towarzysko przyjemny  pobyt  załóg lotniczych w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Będzie to okazja do aktywnego wspólnego spędzenia czasu na jeziorach (może regaty na OMEGACH), czy kajakami po uroczej rzece Krutynia , odwiedzenia kilku atrakcji turystycznych  oraz  miejscowości i nowych lądowisk. A wieczory pełne muzyki i wspaniałego nastroju.
Szczegółowy program ZLOTU zostanie dopracowany w terminie do 15 lipca br. , który  będzie uwzględniał również sugestie  nadesłane od zgłaszanych na ZLOT  załóg.

Zapraszamy więc na ZLOT oraz  wspólny relaksujący pobyt na Mazurach. Zaproszenie kierujemy również do załóg zgłoszonych na odwołany w czerwcu  RAJD po lotniskach Warmii i Mazur. Mile widziane będą  jak zawsze załogi wodnosamolotów.

Organizując ZLOT chcemy cały swój potencjał możliwości poświęcić  załogom uczestniczącym w ZLOCIE  i oczywiście  musimy się do tego wydarzenia jak najlepiej przygotować . Prosimy więc o jak najszybsze  zgłoszenie gotowości zainteresowania  udziału w Zlocie (wzór zgłoszenia  poniżej) na email: biuro@lotniskoketrzyn.pl  lub faxem na nr +48 89 752 45 21 co pozwoli nam skierować więcej informacji przeznaczonej wyłącznie dla uczestników ZLOTU

Stanisław Tołwiński
Prezes AKJ

 

Zgłoszenie na XXII MZPLiM - plik do pobrania
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt