[ 2021.07.30 ] Już za kilka dni …XXIII MZPL!

Tak jest! Już za kilka dni spotykamy się w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich , na lotnisku Kętrzyn Wilamowo. ZLOT zaczynamy w dniu 5 sierpnia (w czwartek a pierwotnie miało być 4.08.) przylotem zgłoszonych samolotów na  XXIII Międzynarodowy Zlot Przyjaciół Lotnictwa.

Również w  tym roku  zdominowanym pandemią COVID-19 trudno się doczekać wspaniałej ekipy dawno niewidzianych załóg lotniczych na lotnisku Kętrzyn Wilamowo. A więc przy okazji zapowiadanego XXIII MZPL nareszcie będzie  okazja do zobaczenia  wielu dawno niewidzianych przyjaciół.

Przypominamy , że zaakceptowani uczestnicy ZLOTU  mają zapewnione bezpłatne  parkowanie samolotów.  Gdyby jednak ktoś musiał i chciał skorzystać z hangaru , opłata z 50% rabatem czyli 40,00 PLN za nocleg.

Zainteresowane osoby udziałem w Zlocie i ew. hangarowaniem proszone są o wcześniejsze zasygnalizowanie takiej potrzeby pisząc na adres biuro@lotniskoketrzyn.pl  

Jak już wcześniej sygnalizowaliśmy , naszym wspólnym głównym celem  będzie miłe spędzenie czasu  na Mazurach, szczególnie  w  koleżeńsko-przyjacielskiej  atmosferze.

Wielka towarzyska frajdą są śpiewane i pełne humoru integracyjne wieczory towarzyskie.  Wspominając , przy okazji zachęcam osoby muzykujące do zabrania instrumentów a pozostałych proszę o  troskliwe przygotowanie strun głosowych i „wyostrzenie” słuchu.

 

Wg stanu na 1 sierpnia br. , już są 22  zgłoszone załogi (w tym 5 z Litwy). Dla tych którzy jeszcze do tej chwili nie mieli okazji zgłoszenia się, jesteśmy gotowi jeszcze uwzględnić jeżeli wpłyną najpóźniej do dnia 3 sierpnia 2021 r.

Zakładany projekt programu ZLOTU , po konsultacjach z gospodarzami lotnisk publikujemy w zbiorze informacji o XXIII MZPL .

 

Zarząd AKJ
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt