[ 2008.10.22 ] "Warmia Mazury - Turystyczny Produkt Roku 2008" dla Aeroklubu Krainy Jezior
Z okazji tegorocznego Światowego Dnia Turystyki odbyła się 22 października 2008 w Ełku Regionalna Gala pod hasłem: "Turystyka - wyzwania w  obliczu zmian klimatycznych". Z tej okazji przyznano specjalne nagrody i wyróżnienia.

Marszałek województwa Warmińsko-Mazurskiego Jacek Protas wraz z kapitułą  po raz pierwszy przyznali nagrody "Turystyczny Produkt Roku Warmii i Mazur". Wyłoniono trzech laureatów wśród których znalazł się Aeroklub Krainy Jezior, wyróżniony za „cykl imprez rekreacyjno–turystycznych na lotnisku Kętrzyn Wilamowo”  honorowym tytułem "Turystyczny Produkt Roku 2008".

Nagrodę z rąk wicemarszałka Jarosława Słomy odebrał prezes Aeroklubu Krainy Jezior – Stanisław Tołwiński. W imieniu społeczności lotniczej podziękował on kapitule i władzom województwa za dostrzeżenie wpływu turystyki lotniczej na rozwój regionu oraz wysiłków aeroklubu na rzecz promocji Warmii i Mazur.

Aeroklub Krainy Jezior został w tym roku także nominowany  za organizowane imprezy lotnicze do prestiżowej nagrody "Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur".

Zapraszamy do lektury artykułów na temat imprez lotniczych na Warmii i Mazurach:

Latające Mazury w "Przeglądzie Turystycznym"
Mazury z góry w "Warmia i Mazury"
Lotnicze Mazury w "Warmia i Mazury"
Imprezy, które najlepiej promują region

oraz reportażu w TVP OLSZTYN:
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt