[ 2008.11.07 ] Statuetka "Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur" dla Aeroklubu Krainy Jezior
Prestiżowa statuetka konkursu "Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur" trafiła do Aeroklubu Krainy Jezior. Kapituła konkursu wyróżniła Aeroklub za cykl imprez lotniczych promujących region.

Wyniki konkursu zostały podane podczas uroczystej gali, która odbyła się 7 listopada 2008 roku w pięknej scenerii sal Zamku Olsztyńskiego. Podczas tej uroczystości odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień VIII edycji konkursu Warmińsko-Mazurskiej Nagrody Jakości oraz IV edycji konkursu Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur, gdzie w kategorii "usługi inne" nominowany był Aeroklub Krainy Jezior za imprezy lotnicze.


Organizatorem konkursu jest Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko – Mazurskiego we współpracy z redakcjami „Gazety Olsztyńskiej”, „Dziennika Elbląskiego” oraz Polskiego Radia Olsztyn.
Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego produktu i usługi w regionie Warmii i Mazur oraz ich promocja na rynku lokalnym, krajowym i Unii Europejskiej. Kryteria brane pod uwagę przy przyznawaniu nagrody to: jakość obsługi, zgodność usługi z oczekiwaniami klienta, innowacyjność, konkurencyjność, opinie odbiorców, usługi dodatkowe oraz promocja regionu poprzez usługę.  O przyznaniu statuetki oraz wyróżnień zdecydowało powołane przez Marszałka Województwa Jury Konkursu.  Przy wydawaniu werdyktu Jury brało również pod uwagę głosy czytelników „Gazety Olsztyńskiej”, „Dziennika Elbląskiego”, internautów odwiedzających stronę www.wm.pl i słuchaczy Radia Olsztyn.

ZAPRASZAMY do obejrzenia reportażu TVP OLSZTYN z uroczystości , a także do przeczytania artykułów, materiałów radiowych i telewizyjnych o działaności Aeroklubu Krainy Jezior, które znajdują się w Biurze Prasowym w sekcji PRASA O NAS
Zapraszamy do przeczytania relacji z rozdania nagród w Gazecie Olsztyńskiej

List otwarty Stanisława Tołwińskiego Prezesa AKJ


strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt