[ 2009.01.22 ] Marszałek Sejmu RP – Bronisław Komorowski Patronem Honorowym "Festynu Lotniczego Mazury 2009"

   W dniu 21 stycznia br. delegacja AKJ (w składzie: Stanisław Tołwiński, Robert Smolanka i Katarzyna Tołwińska) miała zaszczyt być przyjęta przez Marszałka Sejmu RP – Pana Bronisława Komorowskiego.

   Podczas bardzo interesującej wizyty wręczono Panu Marszałkowi przyznany przez Zarząd AKJ medal "10 lat Festynów Lotniczych Mazury" i specjalny certyfikat - jako dowód uznania i podziękowania za wspieranie naszej najważniejszej imprezy jeszcze jako Ministra Obrony Narodowej.

  Pan Marszałek doceniając ciekawe inicjatywy AKJ, służące szerszej aktywizacji społeczno-gospodarczej oraz darząc sympatią m.in. Krainę Wielkich Jezior Mazurskich, wyraził zgodę na objecie Patronatem Honorowym "Międzynarodowego Zlotu Przyjaciół Lotnictwa – Festynu Lotniczego Mazury 2009", który w tym roku odbędzie w dniach od 31 lipca do 2 sierpnia z wykorzystaniem lotnisk w Kętrzynie i Giżycku.

   Panie Marszałku! Dziękujemy za życzliwość i gotowość wsparcia najważniejszej naszej imprezy lotniczej przez objęcie Patronatem Honorowym.
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt