[ 2008.09.02 ] Warmińsko-Mazurski Lotniczy Rajd Przyjaźni Na Litwę

Wzorem poprzednich lat, w dniach 20-21 września Aeroklub Krainy Jezior wspierany przez Biuro Turystyki FlyTour organizuje kolejny Rajd Lotniczy na Litwę.

 

 

    Chcielibyśmy zgromadzić załogi biorące udział w Rajdzie 19.09 (piątek) w Kętrzynie na wspólnym koleżeńskim wieczorku w Majątku Wajsznory, a wylot na Litwę planujemy 20.09 (sobota) około godz. 08:00 natomiast powroty tak zostaną zaplanowane by załogi doleciały w dniu 21.09 (niedziela) przed zachodem słońca na macierzyste lotniska.
   Program pobytu na Litwę uzgadniamy z naszym partnerem – Kaunas Aeroklubas oraz dostosujemy się do oczekiwań (życzeń) większości uczestników Rajdu. Nie wykluczamy możliwości realizowania różnych programów przez odrębne grupy samolotów. Naszym zamiarem jest zrealizowanie miłej lotniczej wyprawy w koleżeńskiej atmosferze.

   Informując o planowanym Rajdzie oczekujemy wstępnych zgłoszeń z informacjami: typ i znaki samolotu, imię i nazwisko pilota, ile osób łącznie z pilotem, telefon kontaktowy oraz prosimy o sugestie, co do programu pobytu na Litwie.

Zamieszczone ilustracje są częścią fotoreportażu z rajdu na Litwę w 2007 r.


strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt