[ 2010.09.06 ] Rekrutacja załóg na Rajd po lotniskach Litwy, zakończona!!!
Zgodnie z zapowiedzią w zaproszeniu na Rajd po lotniskach Litwy, zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń załóg chętnych wziąć udział w lotniczej wyprawie do sympatycznych przyjaciół Litwinów. Zainteresowanie Rajdem było - dla nas jako organizatorów – wyjątkowe. Na wspólny wylot w ramach planowanego Rajdu zostały zgłoszone 23 załogi i prawie 50 osób. Zerknijcie na stronę www.lotniskoketrzyn.pl oraz www.ttlot.eu by nacieszyć się informacjami kto z nami leci. To imponująca ekipa i mam nadzieje że będzie to Rajd pełen satysfakcji dla uczestników,organizatorów ale dobrym impulsem dla mediów "oswajanych" z ideą potrzeby popularyzowania turystyki lotniczej. Pewne środowiska muszą w końcu zrozumieć nową funkcje General Awiation i ją odpowiednio stosować na miarę oczekiwań XXI wieku.
Witam wszystkich planujących przybyć do Kętrzyna, na lotnicza przygodę razem z AKJ podczas "Rajdu po lotniskach Litwy". Będzie nam (w AKJ) miło spotkać się z tak fajną wiara i spędzić sympatyczny lotniczy weekend.
W dniu 10 września będziemy oczekiwali Was na lotnisku Wilamowo! Do zobaczenia dla uczestników! Przyjaciołom pozostającym będziemy w miarę możliwości przekazywali relacje z przebiegu Rajdu.

Stanisław Tołwiński


strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt