[ 2010.09.09 ] "Rajd po lotniskach Litwy" imponującą "intrygą", promującą transgraniczną turystykę lotniczą!!!
Skompletowaliśmy ekipę na Rajd po lotniskach Litwy. Zgłosiło się 28 załóg samolotów którymi na Litwę planuje wylecieć 64 osoby. To znakomity i niezwykle imponujący skład! Renoma dotychczasowych naszych Rajdów zachęciła również do zgłoszenia 3 załóg samolotów z Czech. Duża część naszej Rajdowej ekipy to już dobrze mnie znane i zaprzyjaźnione z lotniskiem Wilamowo załogi. Sprawdziły się już w naszych rajdach po lotniskach Warmii i Mazur oraz wcześniejszych lotniczych wyprawach do przyjaciół na Litwę.
Oczekujemy wszystkich załóg w piątkowe popołudnie w Tawernie Awiatorów na lotnisku Wilamowo. O godzinie 19.00 zaplanowaliśmy również spotkanie informacyjne pilotów samolotów (z udziałem załóg) wybierających się w sobotni poranek na Litwę. Liczymy na obecność wszystkich załóg w piątkowy wieczór bo w sobotę rano będzie zbyt mało czasu na omówienie istotnych spraw logistyki naszej wyprawy. Przygotowalismy mapy Litwy i szkice planów lotnisk oraz pełne informacje o przewidzianych do odwiedzenia lotniskach, dla wszystkich pilotów Rajdu. Mam przekonanie że docenicie nasz trud by każdą z załóg wyposażyć w materiały nawigacyjne!
A więc już od piątkowego południa będziemy oczekiwali na wszystkie zgłoszone załogi! Mam nadzieję że zmienna pogoda w różnych częściach Polski nie pokrzyżuje planów przelotu do Kętrzyna! Do miłego zobaczenia na lotnisku Wilamowo!

Stanisław Tołwińskistrona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt