Materiały prasowe
Logotypy
Zdjęcia
Dźwięki

UWAGA: informacje bieżące z przebiegu Mazury AirShow 2013 znajdują się na Facebook Mazury AirShow

19.07.2011
Konkurs modelarski imprezą towarzyszącą Mazury AirShow 2011

Organizatorzy Mazury AirShow zapraszają wszystkich miłośników modelarstwa, do wspólnej zabawy podczas tegorocznej edycji imprezy. Ogłoszony został bowiem konkurs na najlepszy model kartonowy. Wszystkie prace będą prezentowane publicznie.


Każdy może mieć swój wkład w Mazury AirShow 2011. W tym roku zorganizowany został konkurs modeli kartonowych jako impreza towarzysząca. Każdy, bez względu na wiek, może dostarczyć wykonane przez siebie modele kartonowe. Może to być dowolny model samolotu, okrętu, pojazdu, budowli. Jedynym warunkiem jest to, że model ma być wykonany z kartonu lub papieru. Do wykonania wystarczą proste narzędzia: nożyczki, nożyk do papieru, linijka, pinceta oraz klej, więc żaden miłośnik modelarstwa nie powinien mieć problemu z wykonaniem pracy. Wszystkie modele będą publicznie prezentowane na terenie imprezy Mazury AirShow w Giżycku.

Zainteresowani pokazaniem swoich umiejętności, podczas jednej z największych imprez lotniczych w Polsce powinni zapoznać się z regulaminem oraz przynieść wykonany przez siebie model do biura Aeroklubu Krainy Jezior (ul. Olsztyńska 15a, Giżycko) do dnia 5 sierpnia 2011 r. Wraz z modelem uczestnik musi dostarczyć  Kartę Zgłoszenia dostępną tutaj.

Uczestnicy konkursu podzieleni zostaną na trzy kategorie wiekowe:

I kategoria - do 13 lat

II kategoria
- od 13 do 18 lat

III kategoria
- od 18 lat

Otwarcie ekspozycji oraz wręczenie nagród odbędzie się w czasie pokazów Mazury AirShow 2011 w dniach 6-7 sierpnia 2011 r.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy kontaktować się z Biurem Organizacyjnym mailowo akj@lotniskoketrzyn.pl lub telefonicznie 87 428 42 93.


Załączniki:

Regulamin konkursu modelarskiego

Karta zgłoszenia uczestnika konkursu modelarskiego