Materiały prasowe
Logotypy
Zdjęcia
Dźwięki

UWAGA: informacje bieżące z przebiegu Mazury AirShow 2013 znajdują się na Facebook Mazury AirShow

2009-07-27
Wysokich lotów! - cykl audycji o lotnictwie
Centrum Prasowe Lemon przy współpracy Aeroklubu Krainy Jezior, organizatora Festynu Lotniczego MAZURY przygotowało cykliczną audycję o lotnictwie.

Pierwsza seria liczy 15 odcinków i jest zapowiedzią emocjonującego, całorocznego cyklu, który wprowadzi słuchaczy w tajniki szeroko pojętego lotnictwa. W trakcie poszczególnych audycji specjaliści od lotnictwa wyjaśnią jak to się dzieje, że samolot lata, na czym polegają pokazy akrobacyjne, wspomną także o pomyśle na reaktywację lotnisk i lądowisk na Warmii i Mazurach.

Ekspertami w pierwszej serii "Wysokich lotów" będą:

- Marek Szufa, Pilot Liniowy PLL LOT, kapitan Boeinga 767, pilot akrobacyjny i instruktor, konstruktor samolotów, znany z wykonywanych z ogromną starannością modeli klasy gigant, którymi wykonuje pokazy akrobacji lotniczej

- Robert Kowalik - 9 krotny mistrz Polski w akrobacji samolotowej,

- Stanisław Tołwiński - prezes Aeroklubu Krainy Jezior, organizatora Festynu Lotniczego MAZURY

- Andrzej Wach - wiceprezes Krajowego Towarzystwa AOPA POLAND

Audycję prowadzi Tomasz Słodki, wieloletni dziennikarz radiowy i telewizyjny (Program III Polskiego Radia, Radio BIS, TVN24, TVN CNBC BIZNES, TVP3)

Audycja jest bezpłatna, dostępna co tydzień na portalu www.prasowe.com w dziale audycji. Start: 29 lipca, środa.Jeśli chcą Państwo emitować program, prosimy o informację, dzień emisji oraz godzinę - artur.ledzinski@lemonfirma.pl

Pierwsza audycja z cyklu "Wysokich lotów" jest do pobrania z działu DŻWIĘKI lub bezpośrednio z serwisu PRASOWE.COM