[ 2012.01.06 ] LOTNICZY ORZEŁ ...DLA AKJ!!!

W dniu 31 grudnia zakończył się internetowy plebiscyt na "Lotnicze Orły" w 13 kategoriach. W dwóch kategoriach żywotnie kibicowaliśmy bo mieliśmy swoich kandydatów nominowanych: w kategorii Impreza Lotnicza Roku – nominowano "Mazury AirShow" a w kategorii Promotor Roku – nominowano Aeroklub Krainy Jezior.
Już samą nominację "Mazury AirShow" oraz "AKJ" przyjmowaliśmy jako wyróżnienie ale i dowód sympatycznego podziękowanie prestiżowego portalu lotniczego dla autentycznych dokonań w środowisku lotniczym, wyłącznie dzięki licznym społecznikom - wolontariuszom.
Nowy Rok zaczęliśmy od dobrych informacji. Znamy już rozstrzygnięcie plebiscytu "Lotnicze Orły" co nas bardzo ucieszyło. W kategorii Impreza Lotnicza Roku - wygrał Radom Air Show uzuskując 39.4% głosów a nasze "Mazury AirShow" uzyskały 24,8% głosów.
Pełny Sukces odnieśliśmy natomiast w kategorii Promotor Roku - w której Aeroklub Krainy Jezior uzyskał 52,9% głosów i pierwsze miejsce. A tak to zostało zauważone w regionie przez TVP Olsztyn!

Korzystając z okazji informowania odwiedzających nasze portale: www.lotniskoketrzyn.pl i www.mazuryairshow.pl oraz www.ttlot.eu o efektach zakończenia plebiscytu, pragniemy bardzo gorąco podziękować wszystkim sympatykom, przyjaciołom AKJ oraz wielotysięcznym rzeszom obserwatorów Mazury AirShow za aktywne wsparcie internetowego głosowania. Dziękujemy również mediom (TVP Olsztyn, PR Olsztyn, prasie lokalnej oraz portalom internetowym wielu miejscowości na Mazurach) za upowszechnienie plebiscytu "Lotnicze Orły" oraz naszych nominacjach z zachętą do poparcia w głosowaniu. Swoimi informacjami zachęciliście do poznania zasad plebiscytu i czynnego udziału w "lotniczej zabawie" ale nam dającej sporo satysfakcji.
Jeszcze raz dziękujemy i już teraz zapraszamy na Mazury AirShow 2012 które w scenerii jeziora Niegocin odbędą się 4 i 5 sierpnia. A więc do zobaczenia!

 

Stanisław Tołwiński
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt