[ 2012.12.05 ] Kalendarz "Lotnicze Mazury 2013" ... już dostępny!

Wzorem już kilku lat, z inicjatywy Aeroklubu Krainy Jezior został wydany kalendarz "Lotnicze Mazury 2013".Już odebraliśmy z drukarni a więc natychmiast może być atrakcyjnym prezentem dla rodziny, współpracowników i przyjaciół "pod choinkę".
Jak widać na załączonej ilustracji, główka kalendarza "Lotnicze Mazury 2013" została zadedykowana wyjątkowemu samolotowi, bo historycznemu S-38 Sikorscy, popularnie zwanym "Latającym Jachtem Odkrywców". To dowód naszego wielkiego uznania dla Toma Schrade (pilota i do niedawna właściciela samolotu) odwiedzającego w 2011 i 2012 r. pokazy lotnicze "Mazury AirShow..." To również dowód sympatii dla tej amerykańskiej załogi "Latającego Jachtu Odkrywców" - Toma i uroczej Sally , z którymi się bardzo zaprzyjaźniliśmy. Przekazując informacje o ukazaniu się kalendarza, pragniemy podziękować współautorom inicjatywy m.in. za możliwość wykorzystania 3 zdjęć Krzysztofa Kurka, 2 zdjęć Torstena Meiera, za życzliwe rady oraz wsparcie merytoryczne Krzysztofa Krawcewicza i Miłosza Rusieckiego.
Pewne symboliczne wsparcie w ramach swojej promocji ale i rozumiejąc nawet międzynarodowe znaczenie promocyjne kalendarza "Lotnicze Mazury ...", udzieliły samorządy Miast Ełk i Giżycka, Starostw w Giżycku i Kętrzynie oraz Gminy Giżycko i Kętrzyn, co zostało odnotowane zamieszczeniem ich Loga(Herbu) na kalendarzu.
Zainteresowani posiadaniem tego unikalnego kalendarza ,dla siebie czy na prezenty , szczegółowe informacje mogą otrzymać w AKJ zwracając się mailem na adres:Wilamowo@lotniskoketrzyn.pl lub telefoniczne na nr 89-752 45 21 ew. +48 503 172 835
Przekazując informacje o wydaniu kalendarzu "Lotnicze Mazury ..." , już dziś zapraszamy na nasze imprezy lotnicze w 2013 roku a realizowane w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich.

Czytelników tej aktualności, wszystkich przyjaciół AKJ oraz naszej szeroko zakrojonej akcji p.n. "Lotnicze Mazury" serdecznie pozdrawiam!

Stanisław Tołwiński

strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt