[ 2013.02.01 ] Zagłosujmy ... na Tadeusza Sznuka - dziennikarza i komentatora "Mazury AirShow", nominowanego w 16.edycji plebiscytu Telekamer Tele Tygodnia!!!

Z wielką radością przyjęliśmy informacje o nominowaniu Tadeusza Sznuka, pilota turystyczno-sportowego, lubianego przez dziesięciolecia dziennikarza radiowego, 18 lat prowadzącego popularny teleturniej "Jeden z dziesięciu" a od lat również komentatora pokazów lotniczych "Mazury AirShow", w kolejnej edycji plebiscytu Telekamer Tele Tygodnia, w kategorii OSOBOWOŚĆ TV. W charakterystyce Tadeusza Sznuka jako kandydata do Telekamery, w Tele Tygodniu czytamy... "gdyby istniała kategoria: skromność i takt - byłby murowanym faworytem".

Podzielam również ten pogląd ale patrząc na zestaw pozostałych nominowanych, Tadeusza Sznuka widzę jak dostojnego "księcia mediów" od którego wielu jeszcze mogłoby się uczyć "rzemiosła" obcowania w mediach i to z nie często spotykaną wyjątkową godnością. To nie przemijający młodzieniec błyszczący jeden sezon ale przez całą swoją aktywność wcześniejszą w Polskim Radiu oraz następnie w TV, na pewno zasłużył by otrzymać Telekamerę w kategorii OSOBOWOŚĆ TV. To nie tylko byłoby docenienie wielkiej klasy Tadeusza Sznuka ale i splendor dla Tele Tygodnia, jako inicjatora już 16.edycji plebiscytu Telekamer.

Dla nas niezależnie od uznania niewątpliwie wielkiej osobowości Tadeusza Sznuka, pamiętamy, że jest świetnym pilotem i fantastycznym ? bardzo kompetentnym oraz niezwykle ujmującym komentatorem wielu pokazów lotniczych. Jest niekwestionowaną jedną z gwiazd pokazów "Mazury AirShow" przyciągającą wielbicieli głosu i komentatorskiego talentu. Przez współtwórców Mazury AirShow cenionym, szanowanym, lubianym kolegą i zaangażowanym społecznikiem.

Zawracam się więc do całego środowiska lotniczego, wielotysięcznych widzów pokazów lotniczych i pamiętających Tadeusza Sznuka jeszcze z anteny radiowej o SMS-owe jego poparcie w plebiscycie. Ryzykujemy jedynie 2,46 (z VAT) i chwilę na kilka kliknięć w klawiaturę telefonu. Radością będzie natomiast skuteczne poparcie w plebiscycie i Telekamera w ręku Tadeusza Sznuka. Zmobilizujmy się!

Głosować można tylko jeden raz (z jednego telefonu) na konkretną kategorię, do 28 lutego (ale nie odkładajmy na później) wysyłając SMS pod numer 7265 a w treści wpisując TK.E2.

Byłoby miło gdybyście do oddania głosów na Tadeusza Sznuka również zachęcili członków rodzin, sąsiadów i przyjaciół!

A więc do dzieła! A właściwie do telefonów! Z góry wszystkim dziękuję za podjęcie tego apelu!

Stanisław Tołwiński
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt