[ 2013.03.17 ] O pokazach lotniczych "Mazury AirShow" na sesjach samorządów!

Doceniając współpracę z samorządami wspierającymi Aeroklub Krainy Jezior przy organizacji "Mazury AirShow 2012", złożono wizytę samorządom, w dniu 7 marca Miasta Giżycko a w dniu 11 marca Gminy Giżycko. Zaproszeni na sesje samorządów Giżycka (Miasta i Gminy) na których w prezentacji multimedialnej zapoznano radnych z efektami organizacyjnymi i promocyjnymi dla Mazur. W posumowaniu wystąpienia przedstawicieli Zarządu AKJ (Dyrektora AKJ-Adama D. i mojej) dokonaliśmy wręczenia Samorządom Miasta oraz Gminy "Certyfikaty Przyjaciela". Dla upamiętnienia rozmiarów imprezy oraz jej efektów, na ręce Pani Burmistrz Jolanty Piotrowskiej i Pana Wójta Andrzeja Sierońskiego wręczyliśmy ilustrowane albumy (410 kart)z pełnym zbiorem dokumentacji, oprawione w skórę.
Wizytę przedstawicieli Zarządu AKJ oraz przedstawienie wyczerpującej informacji o walorach pokazów lotniczych dla promocji Mazur, przyjęto z akceptacją dla naszych dokonań a szczególnie zrozumiałych - podkreślanych w wypowiedziach efektów.

Kilka zdjęć z obecności na Sesji Rady Miasta Giżycko

Kilka zdjęć z Sesji Rady Gminy Giżycko


W dniu 19 marca mamy również zaproszenie na posiedzenie Sejmiku Województwa Warmińsko- Mazurskiego. W następnym tygodniu czeka nas również obecność na sesji Rady Miasta Ełk , co ma się odbyć w dniu 26 marca. Miasto Ełk kierowane przez Pana Prezydenta Tomasza Andrukiewicza - z aspiracjami na własne lotnisko - włączyło się swoim wsparciem w realizację zadań "Mazury AirShow 2012".
Pewnym prologiem tradycyjnych już pokazów lotniczych nad jeziorem Niegocin, w 2012 roku, w przeddzień "Mazury AirShow" , stała się impreza pod nazwą "Odlotowy Ełk" , zrealizowana nad jeziorem Ełckim.
Kolejne albumy wręczymy również podczas zaplanowanych wizyt w Olsztynie, na ręce Pana Marszałka Jacka Protasa i w Ełku na ręce Pana Prezydenta Tomasza Andrukiewicza. Wręczając wyjątkowy album pełen przekonywujących argumentów chcemy uświadomić samorządowym gospodarzom w Województwie Warmińsko-Mazurskim , rangę oraz eksportową rolę mazurskiego wydarzenia jakim była, jest i będzie "Mazury AirShow".
Czy to co robimy wielkim wysiłkiem licznych wolontariuszy oraz znaczenie promocyjne "Mazury AirShow" zostanie właściwie docenione? Zobaczymy po czynach i konkretnym wsparciu materialnym a nie tylko miłych dla ucha deklaracjach!

Stanisław Tołwiński
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt