[ 2014.06.05 ] Przygotowania do "VI Międzynarodowego Rajdu po Lotniskach Warmii i Mazur"

Szanowne Koleżanki i Koledzy Piloci!
Stało się już tradycją wiosenna , że Aeroklub Krainy Jezior funkcjonujący na lotnisku Kętrzyn Wilamowo, zaprasza na lotniczą przygodę i atrakcyjny weekend podczas spotkań wspaniałych pilotów w pięknej Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, na wielu lotniskach i w czasie licznych wieczornych akcentów towarzyskich. A więc warto już dziś zaplanować
w dniach 19-22 czerwca 2014 r. dłuższy weekend i zgłosić chęć udziału w "VI Międzynarodowym Rajdzie po Lotniskach Warmii i Mazur". Samemu, z rodziną czy przyjaciółmi!

Projekt programu Rajdu zostanie zaproponowany w zależności od ilości wstępnie zapowiedzianych załóg i zostanie poddany ocenie pilotów zapowiadających swój przylot na Rajd. Oczywiście jego realizacja w dużej mierze będzie uzależniona od warunków meteorologicznych, naszej wspólnej inwencji oraz atmosfery Rajdu z aktywnym udziałem uczestników Rajdu.

Pamiętając dotychczasowe Rajdy jestem przekonany, że możemy wspólnie spędzić niezapomniany weekend, a uczestników Rajdu zachęcić do kolejnych powrotów na lądowiska i lotniska Warmii i Mazur, by już indywidualnie spędzić z rodziną i znajomymi wolne chwile w ekologicznym otoczeniu z dala od codzienności wielkomiejskich.

Zainteresowanych udziałem w Rajdzie proszę o pilne przesłanie wstępnego zgłoszenia (na adres e-mail: wilamowo@lotniskoketrzyn.pl i dla pewności dotarcia przesłanie również DW s.tolwinski@mazuryairshow.pl) z podaniem nazwiska pilota, ilości osób załogi, typ samolotu i znaki rejestracyjne, terminu i w miarę możliwości godziny przylotu oraz inne informacje (np. jak chcecie zabezpieczyć swoje zakwaterowanie, czy potrzebna jest pomoc w zakwaterowaniu, czy będziecie chcieli wynająć samochód itp.).

Posiadanie zgłoszeń załóg i sprecyzowanych życzeń umożliwi organizatorom lepsze planowanie logistyki Rajdu oraz programów towarzyszących. Może się również zdarzyć okoliczność ograniczenia ilości załóg, stosując się do kolejności zgłoszeń
jeżeli będzie ich zbyt dużo!

Więc jeszcze raz
zapraszam w imieniu zarządzających lotniskami/ladowiskami (Kętrzyn Wilamowo, Olsztyn Dajtki, Elbląg, Gryzliny, Babięta, Giże, Gizycka) i gospodarzy województwa na Rajd, na kilkudniowy towarzysko-rekreacyjny (z odrobiną rywalizacji) pobyt podczas lotniczej penetracji Warmii i Mazurach. Gdyby były potrzebne dodatkowe uzgodnienia lub informacje,będę do dyspozycji pod adresem mailowym s.tolwinski@mazuryairshow.pl lub telefonem +48 501 258 134.

Stanisław Tołwiński

 
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt