[ 2014.09.25 ] "Mazury AirShow" wyróżnione ... certyfikatem "Produkt Warmia Mazury" !!!

Po otrzymaniu z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko – Mazurskiego zaproszenia na Konferencję Informacyjno – Promocyjną , poświęconą przedstawieniu założenia projektu "Produkt z Warmii i Mazur" oraz Galę "Produkt Warmia Mazury", nic nie zapowiadało miłej dla nas niespodzianki. A właśnie tak się stało! Kolejny już raz zostały docenione największe w kraju cywilne pokazy lotnicze realizowane e Krainie Wielkich Jezior Mazurskich.

Miło się zrobiło kiedy podczas uroczystej Gali wymieniono Mazury AirShow i Aeroklub Krainy Jezior zapraszając do odebrania Certyfikatu "Produkt Warmia Mazury" dla AKJ za cykliczne od 16 lat pokazy lotnicze "Mazury AirShow". Pan Marszałek Jarosław Słoma wręczając certyfikat , pogratulował dotychczasowych osiągnięć i opatrzył bardzo sympatycznym komentarzem znaczenie promocyjne "Mazury AirShow" dla regionu oraz dokonania Aeroklubu Krainy Jezior na rzecz "Lotniczych Mazur".

 

Informując publicznie o nadaniu pokazom lotniczym "Mazury AirShow" prawa do korzystania ze znaku "Produkt Warmia Mazury" , chciałbym szczególnie podziękować dla całej organizacyjnej ekipy wolontariuszy dzięki których zaangażowanej pracy zrealizowano już 16-ście edycji mazurskich pokazów. Słowa uznania i podziękowania należą się Samorządowi Województwa, Miasta Giżycko, Gminy Giżycko, Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, firmie brokerskiej MENTOR S.A. oraz wielu innym partnerom. Ważną rolę spełnili patroni medialni w upowszechnianiu tego wyjątkowego wydarzenia w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Dziękujemy mediom! Dziękujemy hotelom – partnerom logistyki! Dziękujemy wiernej i wspaniałej publiczności przybywającej z różnych miejsc w kraju jak i z zagranicy.

Po sukcesach w 2014 r. rozpoczęliśmy przygotowania organizacyjne do "Mazury AirShow 2015", już 17-stej edycji mazurskich pokazów lotniczych. Proszę więc o odnotowanie w swoich kalendarzach datę 1-2 sierpnia 2015, tradycyjnie pierwszy weekend, na który zapraszamy do odwiedzenia lotniska Kętrzyn Wilamowo oraz na spotkanie w Giżycku nad jeziorem Niegocin.

Do zobaczenia podczas "Mazury AirShow 2015" !!!

Stanisław Tołwiński
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt