[ 2015.09.08 ] Kilka refleksji z Rajdu po lotniskach Litwy!

Pierwszy wrześniowy weekend dla załóg uczestniczących w Międzynarodowym Rajdzie po Lotniskach Litwy z pewnością pozostanie w pamięci na długo. Zorganizowana turystyka lotnicza z pewnością jednoczy różnorodne środowiska lotnicze pilotów...

Samoloty ekip rajdowych stanowiły bardzo zróżnicowany zestaw statków powietrznych. Bez wątpienia królowało lotnictwo (ostatnim czasem bardzo popularne) ultralekkie.

Po czwartkowym wieczornym spotkaniu integracyjnym w Majątku Wajsznory wszyscy z niecierpliwością oczekiwali piątkowego poranku, aby razem udać się na lotniska naszych wschodnich sąsiadów. Pomimo kapryśnej pogody około godziny 10:00 wszystkie samoloty wystartowały w kierunku Litwy.
 
Podczas tegorocznego Rajdu załogi postanowiły odwiedzić całkiem nowe zakątki Litwy. W programie Rajdu zaplanowano odwiedziny całkiem nowych lotnisk były to min.: lotnisko w Taurage, Silute, Telsiai oraz lotnisko w Kownie.

Nie zabrakło czasu na zwiedzanie oraz świetną zabawę! Na potwierdzenie udanego pobytu załóg Rajdowych na Litwie przedstawiamy krótką fotorelację i zapraszamy do wspólnego wylotu w ramach Międzynarodowego Rajdu po lotniskach Litwy za rok!

 
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt