[ 2015.10.26 ] Lotnicze spotkanie ... w konwencji towarzyskiej!

Z inicjatywy Jerzego Kwiecińskiego, który tylko do końca pażdziernika br. wspiera nas na lotnisku Kętrzyn Wilamowo swoim doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami, zostało zorganizowane spotkanie towarzyskie.

Spotkanie, w pewnym sensie zadedykowane pożegnaniu Jerzego ale i również trochę wspomnieniu bogatego sezonu imprez Aeroklubu Krainy Jezior. Na kilka minut przed 16-sta zarezerwowana sala w restauracji Kardamon zaczęła się wypełniać uczestnikami wspólnej biesiady. Przybył pełen skład zapowiedzianej grupy chętnych na zorganizowane spotkanie. Restauracja  Kardamon - zlokalizowana w starym ratuszu Kętrzyna - niespodziewanie zatętniła lotniczymi akcentami.  Dla nawiązania atmosferą do minionego sezonu, na  monitorze TV (w tle spotkania) odtwarzano relacje filmowe  (przekazane przez Multimedia) m.in. z  realizacji mazurskich pokazów lotniczych pn. Mazury AirShow 2015, które wzbudzały zrozumiałe zainteresowanie.

Spotkanie zostało rozpoczęte wystąpieniem Prezesa AKJ, który podziękował najbardziej aktywnym i wręczył m.in. dyplomy za Mazury AirShow 2015 dla: Stefana Wekera, Jerzego Kwiecińskiego, Henryka Szalińskiego, Andrzeja Barczaka, Grzegorza Subocza oraz Iwony Doroszko - Bigdy.

Dalsze dowody uznania będą wręczane przy kolejnych okazjach.

Niezależnie od elegancko przygotowanego stołu i smacznej propozycji kulinarnej, było wiele okazji do wymiany informacji oraz przyjacielskich rozmów. Bardzo udane spotkanie, które uznano za niezbędne aby kontynuować w okresie zimowym właśnie w restauracji Kardamon a od wiosny przy grillu na lotnisku Wilamowo.

Zarząd AKJ
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt