[ 2015.12.19 ] Podziękowania ... za wsparcie organizacji "Mazury AirShow 2015"

Największe cywilne pokazy lotnicze realizowane od 17-stu lat, to wydarzenie wyjątkowe! Jako inicjator pomysłu i wieloletni lider organizacyjny , dokładnie tak to osobiście widzę, szczególnie kiedy uwzględni sie fakt , że wszyscy "zaangażowani" w przygotowania i realizację są społecznikami (wolontariuszami).

Niezależnie od efektów widowiskowych "Mazury AirShow 2015", wielkiego sukcesy frekwencji obserwatorów (ponad 200 tys. przez dwa dni), funkcjonująca TV Mazury AirShow, to wspaniały wysiłek ponad 100 społeczników w zrealizowanie mazurskich pokazów, jest fenomenem (nie tak często spotykanym) godnym pochwały ale i naśladowania!!!

W dniu 18-stego grudnia w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Giżycko, Zarząd AKJ za akceptacją Pana Burmistrza Wojciecha Iwaszkiewicza zorganizował jedno ze spotkań zasłużonych społeczników poświęcone podsumowaniu efektów "Mazury AirShow 2015" z małą prezentacja multimedialną oraz w celu podziękowania dla kilkudziesięciu osób za wymierny wkład organizacyjny. W podziękowaniu za włożony wysiłek i poświęcony czas w ekipie organizacyjnej Pan Burmistrz dokonał wręczenia DYPLOMÓW i Certyfikatów dla ponad 30 osób. Kilka zdjęć z tego momentu spotkania prezentujemy poniżej!

Mnie jako pomysłodawcy mazurskich pokazów cieszy fakt zwiększania się co roku ekipy społeczników i to głównie mieszkańców Giżycka. Taka sytuacja daje uzasadnienie by wielu mieszkańców Giżycka wspierających imprezę osobiście mogło mówić o "Mazury AirShow" - to nasza wspólna impreza!!!
I niech tak będzie zawsze!!!

Stanisław Tołwiński
Prezes AKJ

 

 
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt